دوشنبه : ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

خانه» اخبار شهرستان » لزوم تقویت مناطق گلوگاهی همانند دهیاری ورسک سوادکوه
تاریخ انتشار چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۶ - ۱۳:۲۶

امام جمعه سوادکوه شمالی:مسئولین دولتی صدای مردم را نمی شنوند

به گزارش شیرگاه نیوز؛نماز جمعه این هفته سوادکوه شمالی به امامت حجت الاسلام ابراهیمی برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به اینکه فلسفه وجودی ازدواج ایجاد آرامش است بیان داشت:باید بستر آرامش همسر فراهم شود.

خطیب نماز جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی با اشاره به جایگاه مسجد ابراز داشت:انقلاب اسلامی ریشه در مسجد دارد و دشمنان می دانند تا مناره های مسجد وجود دارد آن ها هیچ کاری نمی توانند انجام دهند.

حجت الاسلام ابراهیمی تنها راه برون رفت کشور از وضعیت فعلی را اقتصاد مقاومتی  دانست و با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت:در عرصه های مختلف در کشور کارهای خوبی صورت گرفت و به طور مثال ایران به عنوان نهمین کشور دنیاست که دانش پرتاب ماهواره دارد.

امام جمعه شهرستان سوادکوه شمالی با تاکید بر اینکه باید کارهای بزرگ را به اهلش سپرد افزود:مشکل امروز ما بی مسئولیتی مسئولین است وقتی مشکلات را به استاندار و معاون سیاسی انتقال می دهیم توجهی نمی کنند باید این موضوع را به چه کسانی گفته شود.

وی با انتقاد از تخریب ساختمان اداره برق شهرستان بیان داشت:چه کسی باید به مردم جوابی منطقی بدهد.

حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه یا ضعفی هست و یا گوش شنوا نیست به حضور رییس جمهور در جوار حرم امام راحل اشاره کرد و گفت:آقای رییس جمهور چرا می گویید رژیم شاه حرف مردم را نشنید ولی حرف انقلاب را شنید شما از کدام انقلاب صحبت می کنی و منظورت چیست؟مگر با مردم زندگی نمی کنید بدانید که مسئولین شما حرف مردم را نمی شنوند.

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به ورود استاندار مازندران در روز یکشنبه به سوادکوه شمالی بیان داشت:من امام جمعه در کدام جلسه تصمیم گیری دعوت شدم که حرف مردم را بزنم و کدام فرماندار آمد و از ما تریبون خواست تا با مردم حرف بزند ولی ما همکاری نکردیم

نظر خود را بگذارید