اصولی که هر خانم خوش تیپی دارد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، این مسئله که کدام رنگ ها مد روز هستند و کدام رنگ ها نامناسب هستند بستگی به زمان و مکان دارد. برای اینکه همواره زیبا به نظر برسید باید استایلی را انتخاب کنید که وابسته به زمان و دوره خاصی نباشد.

اصولی که هر خانم خوش تیپی دارد

اینکه می گوییم خانم های خوش تیپ این عادت ها را دارند به این معنی نیست که بعد از اینکه خوش تیپی را تجربه نموده اند این عادت ها را در زندگی خود قرار داده اند، بلکه اصولی موجب خوش تیپی همیشگی آن ها شده است. با خبرنگاران همراه باشید تا اصول خوش تیپی خانم ها را به شما معرفی کنیم.

اصول خوش تیپی خانم ها

 • یک روز قبل از هر مراسمی لباس مناسب را در نظر می گیرند، این کار به شما هم آرامش کافی و هم وقت کافی برای در نظر دریافت لباس های مناسب را می دهد.
 • لباس زیر مناسب انتخاب می نمایند: لباس زیر ها از همه لباس های رویی که دیگران می بینند مهم تر هستند. سینه بندها و لباس زیر را از جنس های ابریشمی و سبک و نرم انتخاب کنید تا در آن ها راحت باشید. این خود یکی از مهم ترین اصول خوش تیپی خانم ها است.
 • متناسب آب و هوا لباس می پوشند: لباس هایی که می پوشید باید با آب و هوا سازگاری داشته باشند تا در دید دیگران مسخره جلوه ننمایند. این یکی از اصول خوش تیپی خانم ها است.
 • متناسب موقعیت لباس می پوشند: در مجالس رسمی باید رسمی بپوشید و در مهمانی های محبت آمیز سعی کنید تا تیپ فوق العاده و در عین حال غیر رسمی داشته باشید.
 • لباس های اندازه می پوشند: مهمترین رکن اندازه بودن و فیت بودن لباس هاست. لباس های شل و ول و یا خیلی تنگ هیچ وقت شما را آن طور که باید خوش تیپ جلوه نمی دهند.
 • می دانند چه موقع کفش پاشنه بلند بپوشند و چه موقع پاشنه تخت: انتخاب کفش پاشنه بلند و همچنین یک جفت کتانی مناسب همگی به این بستگی دارد که چه زمانی و در چه مکانی می خواهید آن ها را بپوشید. اساسا پوشیدن کفش پاشنه بلند در محل کار و کفش تخت زنانه در مهمانی انتخاب صحیحی نخواهد بود.
 • لباس ها را برای خشک شویی و شستشو طبقه بندی می نمایند: قبل از خشک شویی حتما لباس ها را بر اساس جنس آنها تفکیک کنید. حواستان به لکه های ریز چای یا قهوه باشد و سریعا نسبت به رفع کردن آن اقدام کنید.
 • سبک لباس پوشیدن برای خود دارند: همواره با اعتماد به نفس کامل تیپ و استایل خودتان را داشته باشید و هیچ وقت به دنبال تقلید کردن از مد نباشید. سعی کنید آیتم های خاص را در هر زمانی انتخاب کنید.

نکات تکمیلی

 • عطر را هرگز نباید فراموش کنید: همواره سعی کنید لباس های خود را تمیز و خوشبو نگه دارید. عطر و رایحه دیدنی نیستند ولی به اندازه رنگ لباس ها می توانند روی اطرافیان شما تاثیر بگذارند. و درصد زیادی از اصول خوش تیپی خانم ها به حساب می آید.
 • رنگ های خنثی بپوشید: این مسئله که کدام رنگ ها مد روز هستند و کدام رنگ ها نامناسب هستند بستگی به زمان و مکان دارد. برای اینکه همواره زیبا به نظر برسید باید استایلی را انتخاب کنید که وابسته به زمان و دوره خاصی نباشد. و این تنها با انتخاب رنگ های تیره و یا خنثی محقق خواهد شد.
 • آرایش ساده و کم را نباید فراموش کنید: استفاده از یک رژ لب خوشرنگ می تواند چهره شما را به کلی تغییر دهد. البته اشتباهی که بیشتر خانم ها آن را مرتکب می شوند این است که زیاد آرایش می نمایند که این یک اشتباه عظیم است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی چگونه رنگ های خنثی را در پوشش ست کنیم؟ را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 455

به "اصولی که هر خانم خوش تیپی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصولی که هر خانم خوش تیپی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید