تأکید نخست وزیر پاکستان بر لغو فوری تحریم ها علیه ایران

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، نخست وزیر پاکستان خواهان لغو فوری تحریم های آمریکا علیه ایران برای مقابله با بیماری کرونا شد.

تأکید نخست وزیر پاکستان بر لغو فوری تحریم ها علیه ایران

به گزارش دفتر منطقه ای پایگاه خبری شیرگاه نیوز، در پی شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف، دولت پاکستان خواهان لغو فوری همه تحریم ها علیه ایران برای مبارزه با این بیماری شد.

عمران خان نخست وزیر پاکستان در گفت وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس تأکید کرد که لغو تحریم ها علیه ایران به مبارزه با ویروس کرونا یاری می نماید.

عمران خان اضافه نمود: وقت آن رسیده که جامعه بین المللی خواهان انتها یافتن تحریم های آمریکا علیه ایران گردد. ایران یکی از کشورهایی است که کرونا در آنجا شیوع پیدا نموده و اکنون در حال پیکار با این ویروس است.

عمران خان همچنین با تأکید بر اینکه اکنون زمان خوبی برای مبارزه سیاسی و مالی نیست، ادامه داد: اگر این بیماری شیوع پیدا کند و از کنترل خارج گردد منابع و امکانات در دنیا جوابگوی مبارزه با آن نخواهد بود.

همچنین گفته شده است تا ساعاتی دیگر عمران خان به صورت زنده از آخرین شرایط اقدامات دولت در مورد مبارزه با این بیماری به مردم کشورش گزارش خواهد داد.

این در حالی است که از روز گذشته به صورت ناگهانی و تصاعدی تعداد مبتلایان به کرونا در پاکستان افزایش یافته و به نزدیک عدد 200 رسیده است، همچنین شمار جانباختگان در این کشور به 2 نفر رسیده است.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 59

به "تأکید نخست وزیر پاکستان بر لغو فوری تحریم ها علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید نخست وزیر پاکستان بر لغو فوری تحریم ها علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید