قانونگذار انگلیسی: چین به دنبال سوءاستفاده از بحران کرونا است

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، یکی از قانونگذاران ارشد انگلیس امروز (چهارشنبه) گفت، چین تلاش می کند تا از بحران جهانی پیش آمده به واسطه کروناویروس استفاده کرده و کنترل شرکت های حوزه فناوری را به دست بگیرد و راه و روش فعالیت اینترنت را تغییر دهد.

قانونگذار انگلیسی: چین به دنبال سوءاستفاده از بحران کرونا است

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، تام توگندهات، رئیس کمیته تفحص امور خارجی به شبکه خبری اسکای گفت: ما در حال مشاهده اقدامات افراطی از سوی دولت چین یا کمپانی های دولتی این کشور هستیم و به نظر می رسد که این کشور در حال سوءاستفاده از این موقعیت است.

وی ادامه داد: برخی شرکت ها در چند هفته اخیر با تغییرات خصمانه ای در مدیریت روبه رو شده اند که نه تنها با بحران کرونا همزمانی داشته بلکه با بستری شدن نخست وزیر و عید پاک هم هم زمان بوده است.

این قانونگذار ارشد انگلیسی همچنین گفت، نگران تصمیم های دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در تعلیق کمک مالی به سازمان بهداشت جهانی است. او ادامه داد: من نگران این مسأله هستم. این زمان بسیار مهمی برای سازمان بهداشت جهانی است که کارش را انجام دهد. من نگرانی های ترامپ را درباره روش های سازمان بهداشت جهانی در مورد چین یا تشخیص موفقیت به دست آمده در تایوان یا سایر مناطق اتفاق افتاده، درک می کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 135

به "قانونگذار انگلیسی: چین به دنبال سوءاستفاده از بحران کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانونگذار انگلیسی: چین به دنبال سوءاستفاده از بحران کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید