قطعی برق به چراغ های هدایت قم آسیب زد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، سرپرست سازمان حمل ونقل و ترافیک قم ازخروج چراغ های هدایت از مدار و سوختگی بعضی از آن ها اطلاع داد.

قطعی برق به چراغ های هدایت قم آسیب زد

به گزارش از ، به نقل از شهرداری قم،قاسم طالبی،سرپرست سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم اظهار کرد: با توجه به حجم گسترده خاموشی ها، بسیاری از چراغ های هدایت از مدار خارج و بعضی از آن ها دچار آسیب و سوختگی شدند که با حضور عوامل فنی و اجرایی و بعلاوه به کارگیری حداکثر توان عملیاتی کوشش کردیم در حداقل زمان ممکن نسبت به برطرف آسیب دیدگی ها و برگشت چراغ ها به مدار اقدام کنیم.

او ادامه داد: در سال های گذشته اقدامات کارشناسی و شناسایی تقاطع های پرتردد سطح شهر قم انجام شد ولی به دلایلی از جمله پرداخت نشدن سهم شهرداری از جرایم و تخلفات رانندگی از سوی دولت، امکان اجرای آن نبود و به محض دریافت مطالبات مذکور، شهرداری می تواند نسبت به تجهیز و نصب منابع تغذیه بدون وقفه اقدام کند.

سرپرست سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم همکاری و هماهنگی سایر نهاد ها و ارگان ها در مواقع قطعی برق را در جهت روان سازی و ایمن سازی تردد شهری به خصوص در تقاطع ها را دارای اهمیت مضاعف اسم کرد و گفت: با همکاری و همدلی سایر نهاد های مرتبط با حوزه حمل ونقل شهری و بعلاوه شرکت توزیع نیروی برق استان می توانیم با کاهش آسیب های قطعی برق، خدمات بهتر و ایمن تری را به شهروندان ارائه کنیم.

ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 973

به "قطعی برق به چراغ های هدایت قم آسیب زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعی برق به چراغ های هدایت قم آسیب زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید