موافقت هیئت وزیران با اعطای سهمیه جبرانی بنزین

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، خبرگزاری خبرنگاران- هیئت وزیران با اعطای سهمیه جبرانی بنزین به دارندگان کارت سوخت برای جبران هزینه وارده در دوره دسترسی نداشتن به سامانه هوشمند سوخت موافقت کرد.

موافقت هیئت وزیران با اعطای سهمیه جبرانی بنزین

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، به منظور جبران هزینه وارده به دارندگان کارت سوخت بنزین در دوره دسترسی نداشتن به بنزین سهمیه ای به علت بروز اشکال در سامانه هوشمند سوخت، هیئت وزیران، وزارت نفت را موظف کرد به وسیله شرکت تابع ذی ربط، سهمیه جبرانی بنزین با قیمت هر لیتر 15 هزار ریال را به سهمیه ماهانه خودرو ها در آذرماه 1400 تنها برای یک بار اضافه کند.

بر این اساس، سهمیه جبرانی برای انواع خودرو ها با کاربری های مختلف به توضیح زیر است:

10 لیتر بنزین برای خودرو های سواری شخصی و مدل بالا، سواری و مدل بالا جانبازان و معلولان، مسافربر شخصی، آکادمی های رانندگی، آژانس و دستگاه های عمومی، وانت کم مصرف، وانت پرمصرف (دوگانه سوز و گاز مایع) و کامیون (دوگانه سوز و گاز مایع).

5 لیتر برای موتورسیکلت.

20 لیتر بنزین برای خودرو های سواری عمومی (دوگانه سوز و گاز مایع)، تاکسی و تاکسی ون (دوگانه سوز و گاز مایع)، خطی بین شهری (دوگانه سوز و گاز مایع)، وانت پرمصرف و کامیون (بنزین سوز).

30 لیتر بنزین برای خوردو های سواری عمومی (بنزین سوز)، تاکسی (بنزین سوز)، خطی بین شهری (بنزین سوز)، آمبولانس (بنزین سوز، دوگانه سوز و گاز مایع).

40 لیتر بنزین برای اتوبوس، تاکسی ون (بنزین سوز) و مینی بوس (بنزین سوز).

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1097

به "موافقت هیئت وزیران با اعطای سهمیه جبرانی بنزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت هیئت وزیران با اعطای سهمیه جبرانی بنزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید