واکسنِ روسی کرونا ساخته شد همه چیز درباره واکسن روسی کرونا؛ امیدی به مسکو هست؟ خیز روسیه برای پیروزی در رقابت جهانیِ ساخت واکسن کرونا، واکسناسیون همگانی در اکتبر

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، خبرگزاری اسکای نیوز عربی نیز گزارش داد، پوتین اعلام نموده است دخترش نیز این واکسن را زده است.

واکسنِ روسی کرونا ساخته شد همه چیز درباره واکسن روسی کرونا؛ امیدی به مسکو هست؟ خیز روسیه برای پیروزی در رقابت جهانیِ ساخت واکسن کرونا، واکسناسیون همگانی در اکتبر

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه امروز به طور رسمی از ساخت واکسن روسیِ کرونا و ثبت این واکسن اطلاع داد.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، پوتین گفت: وزارت بهداشتِ روسیه پیروز به ساخت واکسن کرونا شده است.

خبرگزاری اسکای نیوز عربی نیز گزارش داد، پوتین اعلام نموده است دخترش نیز این واکسن را زده است.

روز گذشته کریل دمیتریف، رئیس صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه که در حال تأمین اعتبار آزمایشات واکسن کرونا در این کشور است، گفت: روسیه به طور سنتی در فراوری واکسن ها بسیار قوی بوده و واکسن ما در واقع نوعی کپی برداری از واکسن ابولا است که پنج سال پیش در مسکو تهیه شده است.

به گفته دمیتریف که در کارآزمایی های اولیه بالینی واکسن شرکت نموده، واکسن کرونای روسیه به این دلیل توانسته پیشروی کند که نسخه ارتقاء یافته از واکسن قبلی علیه ویروس سندرم تنفسی خاورمیانه (مرس) است.

-

بیشتر بخوانید؛

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 365

به "واکسنِ روسی کرونا ساخته شد همه چیز درباره واکسن روسی کرونا؛ امیدی به مسکو هست؟ خیز روسیه برای پیروزی در رقابت جهانیِ ساخت واکسن کرونا، واکسناسیون همگانی در اکتبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسنِ روسی کرونا ساخته شد همه چیز درباره واکسن روسی کرونا؛ امیدی به مسکو هست؟ خیز روسیه برای پیروزی در رقابت جهانیِ ساخت واکسن کرونا، واکسناسیون همگانی در اکتبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید