وقتی ترامپ از مُرده ریگان هم عصبانی می شود

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، ایسنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا به دنبال گزارشی که تقاضا کرده بود کارزار انتخاباتی ترامپ، استفاده از نام و تصویر رونالد ریگان، رئیس جمهور اسبق آمریکا را برای جذب مالی متوقف کند، به بنیاد ریگان حمله کرد.

وقتی ترامپ از مُرده ریگان هم عصبانی می شود

به گزارش هیل، دونالد ترامپ اظهارات خود را در توییت و پستی به اشتراک گذاشت که اشاره می کرد فردریک رایان جونیور، رئیس بنیاد ریگان، ناشر و مدیرعامل اجرایی واشنگتن پست است. ترامپ در توییت خود همچنین به فاکس نیوز، به خاطر نظرسنجی های اخیرش که نشان می داد او پایین تر از بایدن، رقیب ریاست جمهوری دموکراتیکش واقع شده است، حمله کرد.

ترامپ در توییت خود نوشت: پس واشنگتن پست بنیاد ریگان را اداره می کند! و رینو پاول رایان هم در هیئت مدیره شبکه فاکس است؛ شبکه ای که افتضاح بوده. ما در هر صورت، حتی با وجود نظرسنجی های ساختگی فاکس نیوز (که به مدت 5 سال وقعاً اشتباه بوده!)، هم برنده می شویم.

این توییت پس از آن نوشته شد که واشنگتن پست در گزارشی نوشت، بنیاد ریگان از کارزار انتخاب مجدد ترامپ و کمیته ملی جمهوری خواه خواسته استفاده از نام و تصویر ریگان را متوقف کنند.

این بنیاد تقاضای خود را هفته گذشته مطرح کرد؛ زمانی که کارزار ترامپ به آن ایمیلی فرستاده و تقاضای کمک مالی به ارزش 45 دلار و بیشتر برای ورود کرده بود تا در ازای آن، نسخه محدودی از دو سکه رنگی با تصاویر ترامپ و ریگان بر روی آن، دریافت کند.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 366

به "وقتی ترامپ از مُرده ریگان هم عصبانی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی ترامپ از مُرده ریگان هم عصبانی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید