وکیل خانواده قاضی منصوری: هیچ فیلمی مبنی بر تأیید خودکشی در پرونده نیست

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، خبرنگاران : وکیل خانواده قاضی منصوری گفت: هیچ فیلمی مبنی بر تأیید موضوع خودکشی در پرونده نیست و تنها گزارشی از دادستانی رومانی در پرونده وجود دارد که در آن اعلام شده غلامرضا منصوری خودکشی نموده که حتی به ما اجازه داده نشد رونوشتی از آن گزارش برداریم.

وکیل خانواده قاضی منصوری: هیچ فیلمی مبنی بر تأیید خودکشی در پرونده نیست

ه گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، سید محمود علیزاده طباطبایی، وکیل خانواده غلامرضا منصوری در مورد آخرین شرایط پرونده قاضی منصوری، اظهار کرد: متأسفانه تا به امروز اقدام خاصی انجام نشده است، ما از دادستانی رومانی درخواست کردیم که تمامی مدارک را مستقیماً برای خانواده بفرستند تا ببینیم وصیت نامه یا مدرک خاصی به همراه غلامرضا منصوری بوده است یا خیر، اما هنوز هیچ مدرکی به دست ما نرسیده است.

وی اضافه کرد: چند روز گذشته نیز بازپرس پرونده طی تماسی گفت که رومانی اعلام نموده مدارکی برای خانواده ارسال شده است، لطفاً برای تحقیقات بیشتر مدارک را به بازپرسی ارائه کنید، که من گفتم هیچ مدرکی به دست خانواده نرسیده است.

علیزاده طباطبایی بیان نمود: آنچه که خانواده معقتد هستند و شواهد و قرائن نیز نشان می دهد، این است که دلیلی برای خودکشی وجود نداشته اما گزارشی که به ما ارائه شده است، بیان می دارد که قاضی منصوری خودکشی نموده است، در مجموع ما منتظر هستیم تا همه ابعاد پرونده روشن گردد.

وی ادامه داد: هیچ فیلمی مبنی بر تأیید موضوع خودکشی در پرونده نیست و تنها گزارشی از دادستانی رومانی در پرونده وجود دارد که اعلام شده غلامرضا منصوری خودکشی نموده که حتی به ما اجازه داده نشد رونوشتی از آن گزارش برداریم و تنها اجازه خواندن آن گزارش را به ما دادند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 516

به "وکیل خانواده قاضی منصوری: هیچ فیلمی مبنی بر تأیید خودکشی در پرونده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل خانواده قاضی منصوری: هیچ فیلمی مبنی بر تأیید خودکشی در پرونده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید