کمیته امداد 43 هزار واحد مسکن محرومین در کشور احداث می نماید

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: در طرح مسکن محرومین این نهاد انقلابی با همکاری بنیاد مسکن 43 هزار واحد مسکن محرومین در کشور می سازد.

کمیته امداد 43 هزار واحد مسکن محرومین در کشور احداث می نماید

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مرتضی بختیاری ظهر امروز در آیین متمرکز استانی بهره برداری بیش از 2 هزار و 500 واحد احداثی تخریب شده از سیل سال گذشته در روستای ایشانلر اظهار کرد: توانمندسازی مددجویان کمیته امداد از اولویت های این نهاد در کشور است و اشتغال و مسکن در راستای توانمندسازی نقش موثری دارند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: در طرح مسکن محرومین این نهاد انقلابی با همکاری بنیاد مسکن 43 هزار واحد مسکن محرومین در کشور می سازد.

وی با اشاره به بهره برداری بیش از 2 هزار و 500 واحد مسکونی احداثی استان توضیح داد: با همکاری بنیاد مسکن مبلغ 183 میلیارد تومان به صورت تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت 14 ساله به خانواده هایی که در سیل سال گذشته واحد های مسکونی خود را از دست داده بودند، پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی اظهار داشت: با پرداخت این تسهیلات و آورده کمیته امداد امروز شاهد بهره برداری از 2 هزار و 544 واحد مسکونی تخریبی در سیل در سطح استان گلستان هستیم.

وی بیان داشت: همچنین 4 هزار و 972 واحد مسکونی آسیب دیده تحت پوشش کمیته امداد نیز تعمیر و به مددجویان تحویل شد.

بختیاری گفت: قرار است در استان گلستان 3 هزار واحد مسکن محرومین احداث گردد که از این تعداد یک هزار و 500 واحد مسکونی سهم کمیته امداد خواهد بود.

* 5000 خانوار در سیل سال گذشته تحت پوشش کمیته امداد استان گلستان قرار گرفتند

مدیرکل کمیته امداد گلستان در این مراسم اظهار کرد: در سال گذشته 11 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان بودند که با خسارت های وارده در سیل سال گذشته 5 هزار خانوار دیگر تحت پوشش این نهاد انقلابی قرار گرفته تا بتوانند از حمایت های نقدی و غیرنقدی کمیته امداد بهره مند شوند.

وی توضیح داد: از تعداد 2 هزار و 544 واحد مسکونی احداثی در استان که در سیل تخریب شده بودند تعداد 415 واحد مسکونی در شهرستان گنبدکاووس احداث شد.

عیسی بابایی اظهار داشت: همچنین از 4 هزار و 972 واحد مسکونی تعمیری 816 واحد مسکونی مربوط به شهرستان گنبدکاووس است.

در این مراسم کلید 6 واحد مسکونی احداث شده در روستای ایشانلر توسط رئیس کمیته امداد امام خمینی به مددجویان تحت پوشش این نهاد اهدا شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 503

به "کمیته امداد 43 هزار واحد مسکن محرومین در کشور احداث می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته امداد 43 هزار واحد مسکن محرومین در کشور احداث می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید