تشریح جزییات مرحله جدید پیش فروش خودرو ، افزایش 55 درصدی تحویل خودرو

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، به گزارش خبرنگاران، مجید باقری در حاشیه مراسم قرعه کشی طرح فروش فوق العاده خودرو گفت: در مراسم قرعه کشی امروز حدود 10 هزار نفر از مجموع یک میلیون و 100 هزار نفری که ثبت نام نموده اند، خودرو دریافت خواهند کرد.

تشریح جزییات مرحله جدید پیش فروش خودرو ، افزایش 55 درصدی تحویل خودرو

وی در جواب سوالی که اگر خودروسازان دارای خودرو هستند چرا آن را وارد بازار نمی نمایند، گفت: از بهمن ماه سال گذشته همزمان با التهاب بازار خودرو، شرکت خودروسازی سایپا حدود 123 هزار خودرو تحویل متقاضیان داده است که این میزان از ابتدای سال تا به امروز نشان دهنده این است که حدود 55 درصد خودرو بیشتر تحویل مردم شده است که این مسئله نشان دهنده اهتمام مدیران خودروسازی سایپا به تسهیل عرضه و فرایند تحویل خودرو به مردم است.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش در خصوص خودروهای موجود در پارکینگ ها نیز گفت: بعضی از خودروها به دلیل مسائل در تامین قطعات در پارکینگ ها وجود دارند.

باقری با اعلام خبر بازگشایی سایت ثبت نام برای پیش فروش خودرو گفت: در این مرحله حدود 9 محصول پیش فروش خواهد شد و 3 محصول در این طرح جدید بوده و خودروی شاهین نیز برای اولین بار پیش فروش می گردد.

وی ادامه داد: در این طرح جدید در مجموع 40 هزار خودرو پیش فروش خواهد شد و متقاضیان خرید شاهین می توانند با پیش پرداخت 80 میلیون تومان اقدام به خرید این خودرو نمایند.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش در خصوص قیمت و زمان نهایی تحویل خودرو گفت: در طرح پیش فروش فعلی مبلغی به عنوان علی الحساب از متقاضیان دریافت می گردد و از الباقی مبلغ بسته به قیمت خودرو، در زمان تحویل محاسبه خواهد شد.

باقری در خصوص شروط مورد احتیاج برای پیش خرید این خودروها نیز گفت: تمامی شروط مورد احتیاج برای فروش فوق العاده در این طرح نیز لحاظ شده است.

وی در خصوص امتیاز پیش فروش امروز نسبت به فروش های بعدی نیز گفت: زمان تحویل و عدم تکمیل ظرفیت در خصوص خودروها مطرح است؛ به طوری که شاید متقاضی خرید خودرو در طرح پیش فروش بعدی به دلیل تکمیل ظرفیت نتواند آن را خریداری کند و اولویت تحویل خودرو بر اساس زمان ثبت نام است.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش در خصوص تعهدات پیش فروش خودروهای معوقه نیز گفت: براساس برنامه ریزی ها تا 3 ماه فرصت اولیه برای واگذاری خودرو به متقاضیان قبلی برنامه ریزی شده و پس از آن نوبت به متقاضیان بعدی طرح پیش فروش خواهد رسید.

منبع: ایلنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 249

به "تشریح جزییات مرحله جدید پیش فروش خودرو ، افزایش 55 درصدی تحویل خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح جزییات مرحله جدید پیش فروش خودرو ، افزایش 55 درصدی تحویل خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید