کسب و کار

خبرنگاران وکیل بین المللی فوتبال: در شرایط فعلی فیفا دخالتی در قرارداد بازیکنان و باشگاه ها ندارد

تهران- خبرنگاران- وکیل بین المللی فوتبال گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از لیگ ها فیفا دخالتی در قراردادهای بازیکنان و باشگاه ها ندارد.

3 خرداد 1399

پیام نوش آفرین انصاری برای روز جهانی کتاب کودک

نوش آفرین انصاری - دبیر شورای کتاب کودک - در پیامی، چهاردهم فروردین روز جهانی کتاب کودک را تبریک گفت.

1 خرداد 1399

کدام مشاغل از کرونا متضرر شدند؟

به گزارش تجارت نیوز، آثار ویروس کرونا بر اقتصاد ایران اپیدمی کووید 19 که از چهار شنبه 30 بهمن 1398 در ایران اعلام رسمی شد که تا به امروز با فرایند نگران کننده ای در حال گسترش است. ادامه این فرایند دولت را ناچار به اتخاذ تصمیمات سخت تر در زمینه جدا سازی اجتماعی...

29 اردیبهشت 1399
23 اردیبهشت 1399

خبرنگاران رژیم قرنطینه ویژه در جمهوری آذربایجان اعلام شد

باکو - خبرنگاران - در جلسه روز دوشنبه هیات دولت جمهوری آذربایجان شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا آنالیز و تصمیم درباره به کار گیری رژیم قرنطینه ویژه با هدف مقابله با گسترش این ویروس ، اتخاذ شد .

23 اردیبهشت 1399

شهر فرنگ موسیقی ایرانی در سراسر کشور، سازها برای شادی مردم کوک می شود

خبرنگاران - گروه فرهنگ و هنر: بدون تردید موسیقی ایرانی در همه گونه های مختلف آن از سنتی و اصیل ایرانی گرفته تا پاپ و تلفیقی و راک همه و همه طرفدارانی دارد که بی صبرانه منتظر اتفاق غیر منتظره ای در آن هستند.

17 اردیبهشت 1399

افت شدید معاملات خودرو ، کاهش قیمت ها ادامه دارد

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: ویروس ناخوانده، بازار شب عید خودرو را برهم زده و میزان معاملات را به صفر نزدیک نموده است و باتوجه به اینکه عرضه و تقاضا همواره معین کننده قیمت هاست، تا زمانی که تقاضا در بازار وجود ندارد، فرایند...

14 اردیبهشت 1399

خبرنگاران ویروس کرونا انتخابات مقدماتی 2020 آمریکا را دچار اخلال کرد

تهران- خبرنگاران- با افزایش شیوع ویروس کرونا در آمریکا، بعضی کارکنان بخش ایالتی انتخابات مقدماتی 2020 محل کار خود را ترک نموده و هم اکنون نیرویی برای برگزاری این انتخابات وجود ندارد.

11 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تشکیل واحد ویژه مبارزه با شایعات درباره کرونا در انگلیس

لندن - خبرنگاران - وزیر فرهنگ، رسانه و امور دیجیتال انگلیس روز دوشنبه از تشکیل واحد ویژه مقابله با اخبار نادرست و شایعات درباره ویروس کرونا در این کشور خبر داد.

8 اردیبهشت 1399

بهترین رازهای سفر

اگر از آن دسته افرادی هستید که تجربه بسیار کمی در مسافرت و گردش دارند، قطعا دانستن بعضی از اسرار و نکاتی که به داشتن سفری امن، ارزان، راحت و لذت بخش یاری می نماید، بسیار خوشایند خواهد بود. در این میان می توان از تجربیات افرادی که بیشتر اوقات خود را در مسافرت...

4 اردیبهشت 1399

مصرف کنندگان آمریکایی برای بقا خرید می کنند

مردم آمریکا با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور، به خرید مواد غذایی با عمر ماندگاری بالا و ذخیره سازی در خانه روی آورده اند.

4 اردیبهشت 1399

پیشوایی ها چشم انتظار حل مسائل، زیرساخت های پیشوا نیازمند تحول

خبرنگاران، گروه استان ها-محمدرضا حیدری: شهرستان پیشوا در جنوب استان تهران یکی از قطب های کشاورزی و دام پروری محسوب شده که توانسته نقش مهمی در تأمین سبد غذایی پایتخت نشینان ایفا کند.

29 فروردین 1399