سکوت مدیرعامل استقلال شکست؛ چهاردهم هم بشویم مسئله ای نیست اما... ، استقلال با خرید بازیکن رویایی نمی شود!

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، خطیر گفت: جواد نکونام هر حرفی می زند، بدون شک از سر دلسوزی است. من ناراحتی او را درک می کنم.

سکوت مدیرعامل استقلال شکست؛ چهاردهم هم بشویم مسئله ای نیست اما... ، استقلال با خرید بازیکن رویایی نمی شود!

علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به اتفاقات اخیر این باشگاه، از هواداران، مربیان و بازیکنان استقلال بابت تعصب و غیرتشان قدردانی کرد و از تمامی ارکان و اعضای باشگاه استقلال خواست آرامش خود را حفظ کنند تا این تیم در فضایی به دور از تنش در مسیر موفقیت گام بردارد.

خطیر گفت: جواد نکونام هر حرفی می زند، بدون شک از سر دلسوزی است. من ناراحتی او را درک می کنم، به هر حال جواد نکونام به عنوان سرمربی تیم خودش را در قبال بازیکن و هوادار مسئول می داند و همین مساله باعث می شود گاهی اوقات تحت فشار قرار بگیرد، در این شرایط، اولین کاری که باشگاه و هواداران باید انجام بدهند، کم کردن این فشار است.

سرپرست مدیرعاملی استقلال افزود: انتخاب جواد نکونام به عنوان سرمربی استقلال خواسته هواداران باشگاه بوده و من اطمینان دارم هواداران استقلال به جواد نکونام فرصت می دهند تا با آرامش، تیم ایده آل خود را بسازد. من هم در جلسه ای که با نکونام داشتم به او گفتم حتی اگر استقلال چهاردهم شود، من به قیمت حراج اعتبار خودم، از شما حمایت می کنم. الان هم تاکید می کنم استقلال هر نتیجه ای بگیرد، از برنامه ها و اهداف جواد نکونام برای ساختن استقلال رویایی و ایده آل حمایت می کنم چون با نکونام یک برنامه سه ساله داریم.

وی ادامه داد: هواداران استقلال حتما بهتر از من می دانند برای داشتن یک تیم رویایی باید صبور بود، تیم رویایی خریدنی نیست و ساختنی است و ما باید به جواد نکونام اعتماد کنیم تیم رویایی خودش را بسازد.

خطیر تاکید کرد: جواد نکونام ژن قهرمانی دارد و حتی با دست خالی هم تیم را برای قهرمانی آماده می کند اما توقع ما از استقلال باید میزان داشته های مان باشد. متاسفانه ما در حال حاضر به دلیل مسائل مالی و تعهدهایی که از سال قبل ایجاد شده و بدهی هایی که از فصل گذشته به جای مانده، امکان رقابت مالی با تیم های مدعی قهرمانی را نداریم. ما نمی توانیم 800 هزار یورو برای رضایت نامه یک بازیکن بپردازیم، همین حالا برای ثبت قرارداد بازیکنان مان با مشکل روبرو هستیم و باید راهی پیدا کنیم تا این بحران را پشت سر بگذاریم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال ادامه داد: برخی دوستان به من می گویند وقتی بقیه تیم ها سقف قرارداد را رد کرده اند، تو هم به سقف قرارداد توجه نکن اما اعتقاد من این است که باید به قانون احترام بگذاریم، قوانین برای دور زدن و شکستن وضع نمی شود. این که دیگران احتمال دارد تخلف کنند، به ما مجوز تخلف نمی دهد. مقام و جامی که با تخلف به دست بیاید، ارزش ندارد. ما می توانیم با اعتماد به هم، یک استقلال رویایی بسازیم و با افتخار شاهد موفقیت هایش باشیم.

خطیر همچنین در واکنش به استوری مشترک بازیکنان استقلال گفت: بازیکنان استقلال 8 ماه بدون پول برای این تیم بازی کردند و برادری خود را به اثبات رساندند، من به جای آن که یک استوری آنها را ببینم و دلخور شوم، 8 ماه صبوری آنها را می بینم و از یکایک آنها بابت صبر و تحملشان تشکر می کنم، می دانم آنها هم خرج دارند و روی پول خود حساب کرده اند اما برادرانه می خواهم باز هم کمی بیشتر صبور باشند تا با تهیه منابع مالی، مطالبات شان را بپردازیم و بدهی هایی که از فصل قبل مانده پرداخت شود. تلاش می کنیم در فصل تازه هم به پرداختی های باشگاه نظم بدهیم تا بازیکنان بدون استرس، روی موفقیت تیم تمرکز کنند.

سرپرست مدیرعاملی استقلال همچنین گفت: به عنوان یک هوادار استقلال و کسی که با افتخار روی سکوها استقلال را تشویق کرده، از هواداران عزیز می خواهم در این شرایط سخت پشت استقلال باشند. فرق هوادار و تماشاگر دقیقاً همین است که هوادار در روزهای سخت پای عشق خود می ماند. هواداران به مجموعه تیم و باشگاه اعتماد کنند و اجازه بدهند استقلال در چارچوب قانون یک مجموعه رویایی و ایده آل بسازد.

وی در ادامه تمامی ارکان و اعضای باشگاه را به آرامش دعوت کرد و گفت: حفظ حرمت جواد نکونام بر همه اعضای خانواده استقلال واجب است و من قطعا از سرمربی استقلال تمام قد دفاع می کنم. مدیرعامل باشگاه استقلال در انتها از مسئولان خواست از تیم های پرهوادار حمایت کنند و گفت: استقلال یک سرمایه بزرگ اجتماعی است و از مسئولان ذیربط می خواهم در راه احقاق حقوق استقلال، باشگاه را حمایت و یاری کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 مرداد 1402 بروزرسانی: 4 مرداد 1402 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1469

به "سکوت مدیرعامل استقلال شکست؛ چهاردهم هم بشویم مسئله ای نیست اما... ، استقلال با خرید بازیکن رویایی نمی شود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت مدیرعامل استقلال شکست؛ چهاردهم هم بشویم مسئله ای نیست اما... ، استقلال با خرید بازیکن رویایی نمی شود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید