شاخص کیفیت هوای تهران امروز سه شنبه 28 بهمن 99

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، پیش بینی های صورت گرفته در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (28 بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است که ناشی از ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

شاخص کیفیت هوای تهران امروز سه شنبه 28 بهمن 99

به گزارش ایسنا، طی روز نیز به تدریج بر تندی باد افزوده خواهد شد که پراکندگی آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت همچنین با تداوم این شرایط جوی پیش بینی می گردد در اواخر وقت با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

با استمرار ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا صبح فردا (29 بهمن ماه) انتظار می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد. وزش باد نسبتا شدید همراه با احتمال بارش پراکنده در طول روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود. در شامگاه فردا (29 بهمن ماه) نیز با برقراری شرایط مساعد جوی در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 100 بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 78 است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول واقع شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 692

به "شاخص کیفیت هوای تهران امروز سه شنبه 28 بهمن 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخص کیفیت هوای تهران امروز سه شنبه 28 بهمن 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید