نصیرزاده: تارتار جزو گزینه&zwnjهای سرمربیگری تراکتور نیست، قبل از جدایی منصوریان با او صحبت کردم

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، معاون ورزشی باشگاه تراکتور گفت: گزینه های راهنمایی سرمربیگری تراکتور در حال حاضر تیم ندارند و تارتار هم جزو گزینه های ما نیست.

نصیرزاده: تارتار جزو گزینه&zwnjهای سرمربیگری تراکتور نیست، قبل از جدایی منصوریان با او صحبت کردم

به گزارش خبرنگاران، هوشنگ نصیرزاده در مورد شرایط تراکتور و تغییر سرمربی این تیم و انتخاب شجاعی به عنوان سرمربی موقت گفت: مسعود شجاعی آخر فوتبالش نیست و از یکسری از بازیکنان که در پرسپولیس و سایر تیم ها بازی می نماید، سنش کمتر است و با توجه به قابلیت هایی که دارد همچنان می تواند بازی کند. با توجه به تغییراتی که در کادرفنی اتفاق افتاده تا معین مربی جدید که احتمالا تا یک هفته آینده در تیم مستقر خواهد شد، مسعود شجاعی تمرینات را کنترل می نماید. علی نیک نفس نیز به کادر فنی اضافه شده و تمرینات را زیر نظر دارد و در حال حاضر شرایط مناسبی داریم.

وی توضیح داد: چند گزینه برای سرمربیگری تیم وجود دارد، هم ایرانی هایی که در داخل ایران تیم ندارند و هم ایرانی های خارج از کشور. با توجه به اینکه اگر اسامی گزینه ها را اعلام کنیم ممکن است مسائلی پیش بیاید، نامی نمی برم. تا هفته آینده و بعد از بازی با ماشین سازی سرمربی جدید انتخاب خواهد شد.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در پاسخ به این سوال که در هفته پنجم لیگ برتر این تیم خیلی زود سرمربی اش را تغییر نداد گفت: زمان برگزاری لیگ 30 مسابقه است و تصمیم گیرنده های باشگاه به این نتیجه رسیدند که با این شیوه که تراکتور بازی می نماید، نمی توانیم امتیازات لازم را در ابتدای لیگ جمع کنیم و به همین دلیل به این نتیجه رسیدند که یک کادرفنی جدید در راس تیم قرار بگیرد. به بنده هم خاطرنشان کردند تا در این زمینه هم با منصوریان صحبت کنم. منصوریان یک مربی اخلاق مدار است و کار کردن با او لذت بخش است. همان طور که یک سرمربی با سلیقه خودش بازیکن را انتخاب می نماید مدیران هم با نظر و سلیقه خودشان مربی را انتخاب می نمایند. این رفت و آمدها در فوتبال ما وجود دارد.

نصیرزاده در مورد این موضوع که منصوریان خاطرنشان کرد که خبر برکناری اش را به وسیله رسانه ها شنیده است، گفت: قبل از اینکه به تهران برود با او صحبت کردم و به او گفتم که سرمربی جدید باید به تیم بیاید. منصوریان هم گفت که هرچه تصمیم گیرندگان باشگاه بگویند. این موضوع که مدیرعامل و معاونان باشگاه با او صحبت نکردند درست نیست. ما باید حرمت او را حفظ کنیم، چون این رفت و آمدها در همه باشگاه ها وجود دارد و نباید علیرضا منصوریان از این نظر متضرر گردد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با منصوریان پیش از آغاز فصل در مورد کسب نتایج، قراری گذاشته اند که در هفته پنجم او را برکنار کردند؟ گفت: بعد از بازی با سپاهان که تراکتور بازی را واگذار کرد، یک جلسه یک ساعت و نیمه با او داشتیم و گفتیم که مدیران باشگاه نظرشان این است که در جدول صندلی خوبی نداریم و باید در 3 بازی آینده 9 امتیاز کسب کنیم. منصوریان هم به ما گفت که باید در همه بازی ها 3 امتیاز را بگیریم. از آن 3 بازی که مدنظرمان بود یک بازی با مس رفسنجان را پیروز شدیم و یک بازی هم میزبان فولاد بودیم که مساوی کردیم. در واقع این تصمیم در هیئت مدیره گرفته شد و به او هم ابلاغ کردیم.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در پاسخ به این سوال که در بین گزینه های تراکتور، مربیان شاغل لیگ هم حضور دارند؟ گفت: منظور شما تارتار است. این موضوع ممکن است در مورد بازیکنان هم مطرح باشد و در مورد مربیان هم مطرح است. اما در حال حاضر گزینه هایی که در اختیار باشگاه است اسم تارتار وجود ندارد، مربیانی هستند که اصلا تیم ندارند و مربی که مشغول به کار باشد در بین گزینه های باشگاه وجود ندارد.

نصیرزاده در پاسخ به این سوال فرهاد مجیدی در بین گزینه ها بوده است؟ گفت: من مصاحبه ای از فرهاد مجیدی دیدم که گفته است با او برای سرمربیگری تراکتور صحبت شده است و مجیدی نپذیرفته است. باشگاه تکذیب نکرده و به همین دلیل فکر می کنم با او هم صحبت شده و ممکن است مجیدی هم جزو گزینه ها بوده باشد. ما یک تیم مذاکره نماینده داریم که من جزو آنها نیستم.

وی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، در پاسخ به این سوال که ممکن است سرمربی جدید یک انتخاب شگفت انگیز باشد؟ گفت: یکی از مباحثی که در انتخاب سرمربی مدنظر است اشتیاق طرفداران است و آن فردی که باید انتخاب گردد جزو افرادی است که مورد توجه طرفداران است.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در پاسخ به این سوال که در مورد محرومیت سعید واسعی به کمیته استیناف اعتراض خواهید کرد؟ گفت: واسعی بعد از اینکه قراردادش را فسخ می نماید به باشگاه استقلال می رود و پس از اینکه در مورد مبلغ رضایت نامه با باشگاه استقلال به توافق نمی رسد، چند روز بعد به باشگاه تراکتور می آید و قراردادی را امضا می نماید. بعد از اینکه باشگاه پیکان شکایت می نماید متوجه می گردد که فسخ قراردادش درست نبوده و عجولانه صورت گرفته و محروم می گردد. به این دلیل به تراکتور کاری نداشتند چون تراکتور مقصد بعدی اش بعد از پیکان نبوده و تراکتور در اغوا و فسخ قرارداد واسعی نقشی نداشته و چون در مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان غرامتی که به صورت تضامنی آمده اسم تراکتور هم آمده است، به همین دلیل تراکتور می توانست به استیناف شکایت کند.

نصیرزاده اضافه نمود: در قرارداد بازیکنان، آمده است اگر بازیکنی دارای منع قانونی برای انعقاد قرارداد با باشگاه باشد ولی مبادرت به انعقاد قرارداد کند باشگاه می تواند 40 درصد از کل مبلغ بازیکن را جریمه و قرارداد را هم فسخ کند. به هیچ بازیکنی توصیه نمی گردد که قراردادش را فسخ کند. فکر می کنم واسعی به باشگاه پیکان برود و اگر بتواند رضایت آنها را جلب کند ممکن است کمیته استیناف بخشی از محرومیت او را ببخشد. بابک مرادی هم همین مسائل را داشت که به او هم گفتم که قراردادش را فسخ نکند ولی فسخ کرد.

نصیرزاده در مورد شرایط ایمان سلیمی، مطرح کرد: طبق قراردادش اگر سلیمی به یک باشگاه خارجی برود باید مبلغی را به حساب باشگاه واریز کند. ظاهرا می خواهد به یونان برود. این بازیکن را همه دوست دارند و او می تواند به تراکتور یاری کند. چون به باشگاه خارجی نرفته می تواند به تراکتور بیاید. برای بازی بعدی امیدوارم سلیمی بیاید.

وی در خاتمه درباره تفاهمنامه با بشکیتاش، گفت: بحث دیپلماسی ورزشی در این موضوع وجود دارد. علاوه بر اینکه تفاه مانامه درباره مسائل ورزشی است، دیپلماتیک هم است. ترکیه عضو یوفاست و ما عضو AFC هستیم. قرارداد نوشته شده و در آینده می تواند برای مسابقه و مبادلات به ما یاری کند. مبادلات ما با ترکیه کم بود که امیدوارم بیشتر گردد و از قابلیت های فوتبال این کشور استفاده کنیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 566

به "نصیرزاده: تارتار جزو گزینه&zwnjهای سرمربیگری تراکتور نیست، قبل از جدایی منصوریان با او صحبت کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیرزاده: تارتار جزو گزینه&zwnjهای سرمربیگری تراکتور نیست، قبل از جدایی منصوریان با او صحبت کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید