اصرار مسئولان موسسه غیرانتفاعی رسام کرج به برگزاری حضوری امتحانات ، کلاس هایی که در کانکس تشکیل می شوند

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، دانشجویان موسسه غیرانتفاعی رسام کرج از اینکه مسئولان این موسسه حاضر به برگزاری امتحانات پایان ترم به صورت غیرحضوری نیستند، گلایه دارند.

اصرار مسئولان موسسه غیرانتفاعی رسام کرج به برگزاری حضوری امتحانات ، کلاس هایی که در کانکس تشکیل می شوند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مسائل دانشجویان در آزمون های مجازی تمامی ندارد. دانشجویان موسسه غیرانتفاعی رسام در کرج متقاضی برگزاری امتحانات به صورت مجازی هستند، اما گویا مسئولان این موسسه اصرار دارند که دانشجویان را از سطح شهر کرج یا تهران برای امتحانات به دانشگاه بکشانند.

امتحانات خاتمه ترم این دانشگاه از 16 تیر آغاز می شود و پیگیری های دانشجویان از مسئولان این موسسه به نتیجه نرسیده است.

یکی از دانشجویان این موسسه غیرانتفاعی به خبرنگار ما می گوید: موسسه رسام فقط یک ساختمان دارد که ویژه دانشجویان گروه های معماری و گرافیک است و کلاس های رشته های دیگر مانند حسابداری و مدیریت در کانکس برگزار می شود.

وی بیان می کند: این کانکس ها هر کدام ظرفیت حدود 30 نفر را دارد. مسئولان این موسسه می گویند که هر امتحان را در دو نوبت برگزار می کنند و به این ترتیب احتمالا در هر کلاس کانکسی قرار است 15 نفر حضور داشته باشند.

دغدغه دانشجویان این موسسه غیرانتفاعی این است که حضور 15 نفر همزمان در یک کلاس کانکسی کوچک، می تواند باعث انتقال بیماری کرونا بین آنان شود.

این دانشجوی موسسه غیرانتفاعی رسام به سختگیری بیشتر استادان این موسسه برای برگزاری امتحانات به صورت حضوری اشاره می کند و می گوید: درسی مانند نرم افزار کاربردی، عملی است، اما به صورت مجازی مجازی ارائه شد، ما از این مسائل چشم پوشی می کنیم، اما مسئولان موسسه و استادان از سختگیری خود برای برگزاری امتحانات به صورت حضوری، کوتاه نمی آیند.

به گفته این دانشجوی موسسه رسام مسئولان مدعی شده اند که برگزاری امتحانات خاتمه ترم در صورت برگزاری غیرحضوری، با سختگیری مضاعفی برگزار می شود و به دانشجویان گفته اند که به نفع آنان است امتحانات را حضوری برگزار کنند.

وی بیان می کند: تردد ما از تهران به کرج با مترو صورت می گیرد، هزینه تاکسی اینترنتی که بسیار بالا می رود. با این حال، نمی دانیم چه ضرورتی دارد که امتحانات این موسسه غیرانتفاعی به صورت حضوری برگزار شود.

مسئولان این موسسه در کانال تلگرامی آن، توضیحاتی درباره شیوه برگزاری امتحانات به صورت غیرحضوری اعلام کرده اند و البته در پیامی دیگر به دانشجویان گفته اند که اصرار آنان برای برگزاری آزمون ها به صورت مجازی، دیگران را هم در باتلاق می اندازد!

پیگیری های خبرنگاران، از مسئولان این موسسه به جایی نرسید؛ تماس با مدیر آموزشی آن بی پاسخ ماند و تلفن های موسسه هم روی پیغامگیر تنظیم شده اند و کسی پاسخگو نیست. خبرنگاران آماده شنیدن پاسخ های مسئولان این موسسه غیرانتفاعی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 287

به "اصرار مسئولان موسسه غیرانتفاعی رسام کرج به برگزاری حضوری امتحانات ، کلاس هایی که در کانکس تشکیل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصرار مسئولان موسسه غیرانتفاعی رسام کرج به برگزاری حضوری امتحانات ، کلاس هایی که در کانکس تشکیل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید