باشگاه پرسپولیس: هجمه کنندگان را می شناسیم، قانونی پیگیری می کنیم

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، باشگاه پرسپولیس گفت این روزها هجمه ها و خبرسازی ها از سوی جریان های هدفمند علیه پرسپولیس رخ می دهد که به طور معین ایجاد مشکل و فضای بدبینی را در دستور کار دارد و با توجه به شناسایی برخی جریان ها و در صورت ادامه این فرایند، پیگردهای قانونی صورت خواهد گرفت.

باشگاه پرسپولیس: هجمه کنندگان را می شناسیم، قانونی پیگیری می کنیم

به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس در این اطلاعیه ای آورده است: هجمه های فراوانی طی هفته های اخیر در مورد باشگاه و تیم جریان یافته است. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس منابع اقتصادی بدهی گابریل کالدرون و دستیارش را تامین نموده و در شرف تسویه حساب است. مسائل و موانع سال های گذشته، یکی، یکی در حال حل و فصل است و البته با توجه به محدودیت ها کار اصلا آسان نیست. از سوی دیگر، تیم فوتبال پرسپولیس در دو بازی ابتدایی فصل تازه در خانه حریف و استادیوم آزادی، دو برد متوالی کسب کرد. در این شرایط، بعضی گروه ها و جریان ها در پی ایجاد اخلال در پرسپولیس هستند. تا آن جا که موضوع مربوط به مباحث مدیریتی باشد و به شاکله و امور پرسپولیس لطمه وارد نسازد، باشگاه شکیبای خود را نشان داده است و نقدها و تحلیل های قابل تامل را هم به گوش جان می شنویم اما تیم فوتبال پرسپولیس و عوامل آن خط قرمز باشگاه هستند.

این روزها دور تازه ای از هجمه ها را شاهد هستیم که در پی ایجاد فضای بدبینی به ویژه نسبت به تیم و عوامل پرکوشش و شکیبا آن است. بعضی اخبار و حواشی در بعضی رسانه ها و شبکه های اجتماعی، به نام حمایت از پرسپولیس در واقع تخریب آن و لطمه به اعتماد بین طرفداران و تیم را دنبال می نماید. بی تردید مهم تر از هر اقدام ما، هوشیاری طرفداران نسبت به این مسائل در جهت خنثی سازی هجمه هاست.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: عده ای از طرق مختلف کوشش می نمایند که با شائبه ها و حاشیه های گوناگون، جو سازی نموده و با برنامه ای تعیین، بین اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس تفرقه افکنی نمایند. طرفداران خود شاهد هستند که مدیریت باشگاه، کادر فنی و بازیکنان با جدیت و تمرکز بالا در جهت اصلی حرکت می نمایند و با حل مسائل و بدهی های گذشته و کسب نتایج خوب تیمی، هیچ گاه در مقابل این هجمه ها عقب نشینی ننموده و نخواهند کرد. باشگاه پرسپولیس با حمایت و پشتیبانی طرفداران تا اینجا اهداف خود را پیش برده است. هر چند کار بسیار سخت و موانع زیاد هستند ولی با اتحاد و همبستگی، این راه روشن را ادامه خواهیم داد. این در حالی است که رقابت در خارج از زمین فوتبال هم که امر تازه ای نیست و همه کسانی که این روش را دنبال می نمایند، می شناسیم.

از همین جا هشدار می دهیم با توجه به شناسایی دقیق این جریان ها، چنانچه این شرایط ادامه یابد، باشگاه مجبور خواهد بود از راه قانونی به این موضوع ورود کند و با بانیان این کار غیر اخلاقی برخورد نماید.

جهت پرسپولیس تعیین است و تکلیف و وظیفه همه، به برترین شکل ممکن انجام می گردد تا شاهد شکوفایی روزافزون و پیشرفت تیم باشیم. باز تاکید می کنیم، طرفداران مهمترین نقش را در این میان بر عهده دارند و همواره با حمایت خود، موانع این جهت را کنار می زنند تا افتخارات باشگاه بزرگ پرسپولیس بیشتر و بیشتر گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1069

به "باشگاه پرسپولیس: هجمه کنندگان را می شناسیم، قانونی پیگیری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: هجمه کنندگان را می شناسیم، قانونی پیگیری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید