جولان کرونا در کارزار انتخاباتی ترامپ

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، خبرنگاران : طبق گزارش دانشگاه استنفورد، شیوع کرونا در کارزارهای انتخاباتی ترامپ و ابتلای شرکت کنندگان در این مراسم ها احتمالا منجر به مرگ بیش از 700 نفر به علت بیماری کووید 19 شده است.

جولان کرونا در کارزار انتخاباتی ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، مطالعه ابتلای افراد در کارزارهای انتخاباتی ترامپ توسط داگلاس برنهیم استاد اقتصاد دانشگاه استنفورد و سه دانشجوی سطح دکترا اجرا شده که نتایج مطالعه آنان با بررسی کارزارهای انتخاباتی ترامپ در تاریخ 20 ژوئن تا 30 سپتامبر (31 خرداد تا نهم مهرماه) بوده است.

براساس مطالعه دانشگاه استنفورد، افرادی که در کارزارهای انتخاباتی ترامپ شرکت کرده اند بهای سنگینی از نظر بیماری و مرگ پرداخت کرده اند.

کمپین انتخاباتی ترامپ بعد از انتشار این گزارش، به آمار و ارقام ارائه شده در مطالعه استنفورد هیچ اشاره ای نکرد اما در نهایت اعتراف کرد که استاندارد های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی کمتر در کارزارهای انتخاباتی ترامپ رعایت شده اند.

به رغم هشدارهای سازمان های بهداشتی در آمریکا، دونالد ترامپ با نادیده دریافت قوانین همچنان برای کسب پیروزی در انتخابات 2020 در حال برگزاری کارزارهای انتخاباتی در ایالت های مختلف است.

بر اساس برنامه کمپین اتخاباتی رییس جمهوری آمریکا، وی قرار است روز یکشنبه پنج کارزار انتخاباتی در ایالت های میشیگان، آیووا، کارولینای شمالی، جورجیا و فلوریدا برگزار کند که پیشتر توانسته بودند در سال 2016 به پیروزی وی در انتخابات کمک بسزایی کنند.

انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا قرار است روز سه شنبه 13 آبان برگزار شود و بیشتر نتایج نظرسنجی های اجرا شده حاکی از پیروزی احتمالی بایدن در این انتخابات است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 488

به "جولان کرونا در کارزار انتخاباتی ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جولان کرونا در کارزار انتخاباتی ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید