خبرنگاران پایش میدانی بیمارستان گناوه به هلال احمر واگذار شد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، گناوه - خبرنگاران - رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: پایش (تریاژ) میدانی بیمارستان امیرالمومنین(ع) این شهرستان به این جمعیت واگذار شده و نیروها در حال فعالیت هستند.

خبرنگاران پایش میدانی بیمارستان گناوه به هلال احمر واگذار شد

عبدالعلی صیادی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: با توجه به حساسیت برخورد با بیماران کرونایی از ابتدای شیوع این بیماری، بخش اورژانس جداگانه ای از طرف بیمارستان برای این بیماران در نظر گرفته شد و هلال احمر مسئولیت آن را برعهده گرفت.

وی اظهارداشت: در این ارتباط پایش و راهنمایی بیماران به بخش های اورژانس فوریت های پزشکی و کرونایی به جمعیت هلال احمر واگذار شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: امدادگران و نجاتگران بکارگرفته شده جمعیت هلال احمر در این مرکز دارای تخصص و کارآزموده هستند و پایش و تریاژ مراجعان به بخش اتفاقات بیمارستان و بیماران مشکوک به کرونا با علائم تنفسی و تب را به بخش اورژانس کرونا ارجاع و بیماران عادی را به اورژانس فوریت های پزشکی راهنمایی می کنند.

وی ادامه داد: مسئول کمیته جذب مشارکت های مردمی ستاد مقابله با کرونا برعهده جمعیت هلال احمر این شهرستان است که کمک های نقدی وغیرنقدی مردم را جمع آوری و در اختیار مراکز درمانی بویژه به بخش های چهارگانه بیمارستان که با بیماران کرونایی روبرو هستند، قرار می دهد.

رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: این کمتیه نیازهای اساسی بیمارستانی نظیر ماسک، دستکش، گان و بادگیر را در بخش های اتفاقات اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، سی تی اسکن و تریاژ سرپایی و بستری کرونا تامین می کند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر دارای دو بیمارستان است که بیمارستان امیرالمومنین (ع) در دو بخش مجزا به بیماران کرونایی و غیر خدمات رسانی می کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 79

به "خبرنگاران پایش میدانی بیمارستان گناوه به هلال احمر واگذار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پایش میدانی بیمارستان گناوه به هلال احمر واگذار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید