خوب، بد، جلف: رادیواکتیو، قسمت پنجم؛ اسنیف کیک زرد برای حاکم کتی!

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، خبرنگارانـ قسمت پنجم سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو به نویسندگی پیمان قاسم خانی و تهیه کنندگی و کارگردانی محسن چگینی روز آدینه 8 اسفند ماه 1399 به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

خوب، بد، جلف: رادیواکتیو، قسمت پنجم؛ اسنیف کیک زرد برای حاکم کتی!

در خلاصه داستان این قسمت آمده است: گروه ارتش سری پی می برند کیک زرد در اختیار حسام بوالهوس و گروهش است که آن را به جای مواد مخدر صنعتی اشتباه گرفته اند. جاسوسان قراری برای آزاد کردن پژمان و سام می گذارند که از آن طریق به محموله کیک زرد دست بیابند. ولی اوضاع طبق نقشه آن ها پیش نمی رود...

در قسمت پنجم ارتش سری که از جای محموله با خبر شده است، خیلی زود با درخواست های حسام بوالهوس موافقت می نماید تا بتواند به مخفی گاه آن ها راه پیدا کند. دویست میلیون تومان مبلغ آزادی سام و پژمان خیلی زود فراهم می گردد و به دست حسام می رسد.

فربد خودش را به عنوان خریدار محموله جا می زند و به دیدار حسام می رود و سر مبلغ ناچیز سیصد میلیون تومان برای کل محموله به توافق می رسند. اما در این میان پلیس به مخفی گاه بوالهوس میرود و همه را دستگیر می نماید.

قسمت پنجم نیز مثل قسمت های گذشته خوش انرژی و جذاب پی گیری می گردد. داستان کیک زرد که به ایستگاه حسام بوالهوس رسیده بود، همان طور که در ایستگاه های آصف و گرجی توقف بیش از حد نداشت، از این مرحله نیز در زمان مناسب گذر می نماید.

بهترین و مهم ترین ویژگی سریال رادیواکتیو همین استفاده بهینه از موقعیت هایی است که می سازد و از هیچ کدام آن قدر استفاده نمی نماید که مستعمل و دم دستی گردد. پیمان قاسم خانی و امیر مهدی ژوله نویسندگان این قسمت از سریال هستند و با توجه به موضوع شخصیت حسام بوالهوس در این قسمت رد پای سلیقه ژوله در فیلم نامه این قسمت به وضوح دیده می گردد.

شوخی های این قسمت که بیش از قسمت های دیگر رنگ و بوی اجتماعی دارند و به شوخی های روز جامعه نزدیک هستند، در کنار فانتزی هایی مثل کشیدن و مصرف کردن کیک زرد به جای مواد مخدر به خوبی در کنار هم نشسته اند و جا افتاده اند. رادیواکتیو فرایند خوب خودش را بعد از گذشت پنج قسمت همچنان حفظ نموده است و ویژگی های یک سریال کمدی ساختارمند و حساب شده را در خود دارد. حال باید دید که در قسمت های آینده تکلیف محموله کیک زرد و سرنوشت پژمان و سام به کجا می انجامد. کاراکتر هایی که مهراب قاسم خانی به تازگی خبر از سرانجام کارشان و ادامه دار نبودن ماجرا های این دو داده است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 714

به "خوب، بد، جلف: رادیواکتیو، قسمت پنجم؛ اسنیف کیک زرد برای حاکم کتی!" امتیاز دهید

2 کاربر به "خوب، بد، جلف: رادیواکتیو، قسمت پنجم؛ اسنیف کیک زرد برای حاکم کتی!" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوب، بد، جلف: رادیواکتیو، قسمت پنجم؛ اسنیف کیک زرد برای حاکم کتی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید