فال روزانه سه شنبه 2 آبان 1396

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، فال روزانه سه شنبه 2 آبان 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه سه شنبه 2 آبان 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج عقرب (Scorpius)
  • ماه در موقعیت برج قوس (Sagittarius)

فال روزانه سه شنبه 2 آبان 1396

فروردین

شاید ندانید اما تکنولوژی می تواند درآمد شما را به طور چشمگیری تغییر دهد. به عنوان مثال شاید مجبور شوید که مهارت های جدیدی را مانند فوتوشاپ یاد بگیرید. اگر چه وقت تان کم است و حوصله تمرین کردن را ندارید اما اگر به آینده آن فکر کنید، حتما انگیزه لازم را به دست خواهید آورد. امروز فکر های عجیب و غریبی به ذهن تان خطور می نماید طوری که دیدتان را نسبت به گذشته ای که داشته اید، تغییر می دهد. بهتر است آنها را جایی یادداشت کنید. شریک زندگی تان را کمی از خود رانده اید. بهتر است در خصوص رفتارهای خود بیشتر فکر کنید زیرا رفتارهای غیرمنطقی ممکن است او را برای همواره از شما بگیرد .

اردیبهشت

امروز آنقدر درگیر کارهایتان می شوید که دیگر وقتی برای شریک زندگی تان نمی ماند. حتی شاید مجبور شوید که به یک مسافرت کوتاه مدت بروید. همین موضوع شریک زندگی تان را دلگیر خواهد نمود. بهتر است شرایط را برای او شرح دهید و از او بخواهید که درگیری های موقتی شما را درک کند. این صبوری ارزش اش را دارد پس کوتاه نیایید. با خرید یک هدیه برای عشق تان او را راضی کنید و از دلش درآورید. به زودی از یکی از اقوام نزدیک تان خبر خوبی خواهید شنید. خودتان را برای یک تغییر عظیم آماده کنید .

خرداد

اگر به فکر ارتقا ابزارهای دیجیتالی خود هستید، بهتر است همین امروز اقدام کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید گوشی موبایل یا حتی کامپیوتر بخرید، امروز بهترین نوع را با کمترین قیمت پیدا خواهید کرد. احتمال این که به هدف های دیگرتان هم نزدیک تر شوید، زیاد است. پس از زمان خود بهترین استفاده را بکنید. دوستی امروز به دیدن شما می آید، بهتر است فکری که در سرتان دارید را با او نیز در میان بگذارید. پس از آن خواهید دید که همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت .

تیر

امروز دوستان جدیدی را که علاقمندی مشترکی با شما دارند، پیدا خواهید کرد. ارتباط با آنها راههای جدیدی را پیش روی شما باز می نماید که هم از نظر عاطفی و هم از نظر اقتصادی به نفع تان خواهد بود. اگر چه تا به حال به شیوه های سنتی بیشتر علاقه نشان می دادید، حال زمان است تکنولوژی را نیز با آن ترکیب کنید و ببینید که کارهایتان با چه سرعت بیشتری انجام خواهد شد. اگر اخیرا زیاد بیمار می شوید، علت آن قدرت بدنی پایین تان است، پس تا می توانید با تغذیه و ورزش خودتان را تقویت کنید .

مرداد

امروز به طور تصادفی دوستان تان را ملاقات خواهید کرد و این ملاقات دوباره انگیزی ای به شما خواهد داد که رابطه تان را با آنها بیشتر کنید. در رفت و آمدهایتان با آنها اطلاعات مفید و هیجان انگیزی را به دست خواهید آورد که بر زندگی تان نیز بی تاثیر نخواهند بود. سعی کنید اعتماد به نفس خود را بالاتر ببرید و ایده هایی را که در سر دارید با آنها در میان بگذارید تا شرایط برای شما مطلوب تر باشد. به زودی هیجانات زیادی را تجربه خواهید کرد. این هیجانات نه فیزیکی بلکه روحی است و شما را وارد مسیری می نماید که مدت هاست انتظارش را می کشیدید. خودتان را برای روزهای پیش رو آماده کنید .

شهریور

برنامه ریزی در خصوص کاری که با دوستان تان می خواهید انجام دهید، مانند یک مسافرت، امروز وقت زیادی را از شما می گیرد. از آن طرف مجبورید به ایمیل ها و تلفن های زیادی جواب دهید. همین شما را از کارهای مهم ترتان باز می دارد طوری که نگران می شوید. توصیه می کنیم امروز کارهایی که به تمرکز بیشتری نیاز دارند را کنار بگذارید و کارهای کوچک تر و کم اهمیت ترتان را انجام دهید تا دورتان خلوت تر شود. در خصوص مسائل عاطفی، امروز به نتیجه می رسید. همین موضوع روحیه و اعتماد به نفس تان را به بهترین شکل تغییر می دهد .

مهر

امروز در محیط کار تغییراتی ایجاد می کنید که بر درآمد اقتصادی تان نیز تاثیر زیادی می گذارد. در این راه بهتر است به جای روش های سنتی از تکنولوژی بهره بیشتری بگیرید. اگر چه شما کوشش های بی وقفه شما ارزش زیادی دارد اما برای رسیدن به آنها باید کمی صبر کنید. هدف های شما بلند مدت است و صبر شما هم باید بلند باشد. در خصوص مسائل عاطفی امروز اتفاقات غیر منتظره ای برایتان رخ می دهد، سعی کنید خودتان را کنترل کنید تا همه چیز به شرایط اولیه خود باز شود .

آبان

امروز خبری را از روزنامه، اینترنت یا حتی دیگران به دست می آورید که مسیرتان را عوض خواهد نمود. احساس آزادی که از این پس تجربه می کنید، دید دیگری به زندگی شما می دهد طوری که تصمیم به تغییر شغل یا حتی محیط زندگی تان می دهید. اما برای دریافت تصمیمات عظیم بهتر است کمی به خودتان زمان دهید تا فکرتان پخته تر شود. در این موارد دیگران را هم در نظر بگیرید زیرا تصمیم شما روی زندگی آنها نیز تاثیر خواهد گذاشت .

آذر

امروز در خصوص خودتان به واقعیت های تازه می رسید. زندگی، دنیا یا حتی مفهوم انسان نیز برایتان تا حدودی تغییر خواهد نمود. این احساس ممکن است در ابتدا کمی شما را افسرده کند اما در نهایت ذهن تان را باز و شما را از بندهای که داشته اید رها خواهد ساخت. کتاب های متافیزیک و صحبت با افرادی که در این زمینه تجربه دارند می تواند یاری زیادی به شما کند. به راهی که قدم گذاشته اید شک نکنید زیرا آینده روشنی را برای شما به همراه خواهد داشت. تولد یکی از دوستان تان نزدیک است، او را نباید فراموش کنید .

دی

امروز شانس از سر و رویتان خواهد بارید. یکی از اهداف بلند مدت شما، درست آنجا که انتظارش را ندارید، برآورده خواهد شد و به نتیجه مطلوب شما خواهد رسید. این روزها تا می توانید فعالیت های گروهی تان را بیشتر کنید، به خصوص آنهایی که با موضوعات سیاسی و اجتماعی در ارتباطند. از آنجا که امروز روز پر مشغله ای را پیش رو خواهید داشت، شب زودتر به رختخواب بروید تا خستگی تان جبران شود و فردا بتوانید با انرژی کافی روز دیگری را آغاز کنید .

بهمن

دوست دارید که امروز از روزمرگی هایتان دور شوید و کاری خاص و هیجان انگیز انجام دهید. این موضوع اگر در خصوص مسائل کاری تان است، چرا به آغاز یک کار مستقل فکر نمی کنید؟ با این کار نه تنها درآمدتان، بلکه آزادی عمل تان نیز بیشتر خواهد شد. آنوقت می توانید از زندگی لذت بیشتری ببرید. امروز زمان خوبی برای آغاز است زیرا احتمالات زیادی، بیش از آنچه فکرش را بکنید، در مقابل تان قرار خواهد گرفت فقط کافی است که با تمرکز، عقل و احساس تان تصمیم بگیرید .

اسفند

روز پر مشغله اما پر باری پیش رویتان است. سعی کنید که به جای نگاه کردن به پشت سر، به رو به رویتان نگاه کنید و برای اهدافی که در سر دارید برنامه ریزی کنید. سعی کنید خودتان را از حاشیه به دور کنید. به عنوان مثال اگر دوستان تان از شما خواستند تا در مسائل شان میانجی گری کنید، با یک معذرت خواهی آن را رد کنید. این کارهای غیر ضروری در حال حاضر، وقت، تمرکز و انرژی شما را خواهد گرفت طوری که از کارهای دیگرتان عقب می افتید. پس کلید موفقیت شما در چنین روزی تمرکز بر آینده است.

منبع: setare.com
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 578

به "فال روزانه سه شنبه 2 آبان 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه سه شنبه 2 آبان 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید