فال روزانه سه شنبه 24 مرداد 1396

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، فال روزانه سه شنبه 24 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه سه شنبه 24 مرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت اسد (Leo)
    • ورود ماه به موقعیت برج جوزا (Gemini)

فال روزانه سه شنبه 24 مرداد

فروردین

امروز از ورود انرژی های منفی به اطرافتان جلوگیری کنید. هر چه سر خودتان را بیشتر گرم کنید، زمان برایتان زودتر خواهد گذشت. سعی کنید از کارهای نیمه تمام تان شروع کنید. از همین حالا برای شب برنامه ای بچینید و با دوستانتان به بیرون از خانه بروید. با این کار نه تنها گذر زمان را احساس نخواهید کرد بلکه حس بهتری نیز نسبت به گذشته خواهید داشت. به زودی از طرف یکی از دوستان خبر خوبی خواهید شنید. این خبر می تواند زندگی شما را متحول کند به شرطی که عجولانه تصمیم نگیرید .

اردیبهشت

چرا از اینکه با دیگران متفاوت باشید هراس دارید؟ دل به روزمرگی سپردن کار ساده ای است که هر کس توانایی آن را دارد، این که هر روز از خواب بیدار شوید، سر ساعتی غذا بخورید و برنامه مورد علاقه تان را ببینید… اما آنچه آدم های پیروز را از دیگران جدا می نماید، خلاقیت و نگاه متفاوتی است که به زندگی دارند. امروز زمان خوبی است تا به آرایشگاه بروید و مدل موی تان را تغییر دهید یا رنگ هایی به تن کنید که تا کنون از آنها فراری بودید. یا حتی اگر آماده تغییرات عظیم تری هستید، ما تغییر شغل را به شما پیشنهاد می دهیم .

خرداد

امروز جهان را جور دیگری ببینید. دیدتان را وسیع و افق های آن را گسترش دهید. در موقعیتی گیر نموده اید که صبرتان را تمام نموده است اما از حرکت باز نمی ایستید چون که می خواهید به دیگران ثابت کنید قادر به انجام هر کاری هستید. خوشبختانه اعتماد به نفس لازم را در این راه به دست می آورید و پیروز هم می شوید اما یادتان باشد که آنچه در اولویت است، شمایید، نه دیگران و اعتقادات شان. پس آنچه خود فکر می کنید درست است را انجام دهید .

تیر

امروز بسیار پر انرژی هستید و می توانید روزی فوق العاده را برای خود و اطرافیانتان رقم بزنید. کارهای نیمه تمام را تمام و برای روزهای آینده خود برنامه ریزی کنید. از انجام کارهای عظیم و پیچیده نیز خودداری نکنید زیرا که در چنین روزی هر کاری از شما بر می آید و به همین دلیل اعتماد به نفس تان نیز افزایش خواهد یافت. از هر فرصتی برای پیشرفت بهره ببرید تا به آرزوهایتان زودتر از زمان مقرر برسید .

مرداد

مسئله ای برایتان پیش آمده که حس می کنید هیچ راه دررویی برای آن وجود ندارد اما دست نگه دارید. پیش داوری می تواند تمام برنامه های تان را بهم بریزد. این شرایط موقتی است پس خیلی خودتان را آزار ندهید فقط سعی کنید قدم هایتان را آهسته بردارید و کم کم جلو روید. یک برنامه مفرح می تواند احساس بهتری به شما دهد. اگر سعی کنید که سر خودتان را با کار گرم کنید، ساعت ها زودتر می گذرند و شما این دوران را هم پشت سر خواهید گذاشت و قبل از این که خودتان متوجه شوید، همه چیز بر وفق مرادتان خواهد بود .

شهریور

امروز از آن روزهایی است که باید به زندگیتان کمی تغییر دهید. این تغییرات هر چند کوچک می توانند تاثیرات عظیمی برایتان به همراه داشته باشند. به عنوان مثال با اضافه کردن یک گلدان به اتاق خواب تان خواهید دید که چقدر شاداب تر خواهید شد. اگر هم در شرایط سختی به سر می برید، به دنبال کارهایی باشید که این فشار را از زندگی تان بکاهند. شما مستحق بهترین ها هستید پس کاری را انجام دهید که لیاقتش را دارید. امروز دوستی به دیدنتان می آید. اگر رازی در دل دارید، زمان خوبی است تا با او در میان بگذارید .

مهر

محکوم کردن دیگران فقط به دلیل اینکه شیوه زندگی کردنشان با شما متفاوت است اصلا کار صحیحی نیست. ممکن است شما دیدی سنتی داشته باشید اما لزومی ندارد که دیگران هم مانند شما باشند. شاید درک این موضوع در ابتدا برایتان سخت یا حتی ترسناک باشد اما با کمی کوشش می توانید به هر چه می خواهید برسید. یک میهمانی در پیش دارید، اگر چه تمایلی به رفتن ندارید اما با حضور در آن مراسم اتفاقات خوشی در زندگیتان رخ خواهد داد، پس تنبلی را کنار بگذارید و با ظاهری آراسته در آنجا حضور یابید .

آبان

دوستی نزد شما می آید و تا می تواند پیش شما درد و دل می نماید. مرهم دردهای او باشید اما نگذارید که ناراحتی ها او بر شما نیز تاثیر منفی بگذارد. شما فرد مهربانی هستید که دیگران می توانند روی شما حساب باز نمایند اما تمام خودتان را صرف دیگران نکنید آن وقت چیزی برای خود باقی نخواهد ماند. پس تعادل را رعایت کنید. اگر می خواهید در روزهای آخر تابستان به مسافرت بروید، از همین حالا برای آن برنامه ریزی کنید. این مسافرت تاثیرات خوبی در زندگیتان خواهد داشت.

آذر

امروز مجبورید مسئولیت های عظیمی را بر دوش کشید اما این موضوع برایتان اهمیتی ندارد زیرا که به راحتی از پس آنها بر خواهید آمد. شما از هیچ طوفانی نمی هراسید، هیجان را دوست دارید و از تجربه های جدید لذت می برید. اما سعی کنید پس از تمام کردن کارهایی که در درست دارید، به خودتان استراحت دهید تا انرژی برای ادامه جهت داشته باشید. به عنوان مثال دور هم جمع شدن با دوستانتان می تواند انگیزه خوبی به شما دهد. شما شایسته آن را دارید .

دی

امروز حصارهایی به دورتان تنیده می شوند که دست و پایتان را برای انجام آنچه می خواهید، می بندد اما نگران نباشید زیرا این محدودیت ها جلوی پیشرفت شما را نخواهد گرفت. شما روحیه مستقلی دارید و ترجیح می دهید کارها را آنطور که خود فکر می کنید درست است، پیش ببرید. دوست داشته باشید یا نه، همه ما مجبوریم گاهی تن به قوانین دهیم. آنچه ضروری است را انجام دهید سپس با آزادی کامل به ندای قلب تان گوش دهید و راه خود را روید. سخت کوشی و صبر کلید پیروزیت شماست .

بهمن

امروز پر از انرژی مثبت هستید و هیچ چیز نمی تواند مانع از این احساس گردد. این انرژی را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. زیرا رفتارهای شما می تواند تاثیرات خوبی بر دیگران بگذارد. به غیر از خانواده، همسایه و همکارانتان هم بی آنکه درک کنید انرژی لازم را از شما دریافت خواهند کرد. اگر مجرد هستید، امروز زمان خوبی برای پیدا کردن شریک زندگیتان است. شانس با شماست پس تا می توانید در جمع حضور یابید و معجزات آن را ببینید. متاهل ها هم منتظر یک سورپرایز فوق العاده از سوی همسرانشان باشند .

اسفند

توانایی خود را دست کم نگیرید. اگر به تمام آنچه می خواستید نرسیدید، خودتان را سرزنش نکنید زیرا کنترل امور گاهی از دست شما در می رود. به جای نشستن و غصه خوردن، لیستی از اهدافتان را بر روی کاغذ بنویسید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. با اعتماد به خودتان بر هر کار پیروز خواهید شد. از دست دوستی دلگیر هستید اما ناراحتی شما بی دلیل است و شما دچار سوتفاهم شده اید. بهتر است بار دیگر در خلوت خود به کارهایی که نموده اید بیاندیشید. این رابطه ارزش ادامه دادن را دارد، کوتاهی نکنید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 893

به "فال روزانه سه شنبه 24 مرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه سه شنبه 24 مرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید