فرود چتربازهای آمریکایی روی درختان هنگام تمرین نظامی در آلمان ، 6 مجروح

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، درپی برگزاری تمرین نظامی از سوی نیروهای آمریکایی در آلمان، 6 چترباز آمریکایی به جای فرود در منطقه معین شده روی درختان فرود آمده و مجروح شدند.

فرود چتربازهای آمریکایی روی درختان هنگام تمرین نظامی در آلمان ، 6 مجروح

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

حین تمرین نظامی روز چهارشنبه نیروهای آمریکایی در آلمان 6 سرباز آمریکایی و یک آتش نشان آلمانی مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

به نوشته خبرگزاری اسوشیتد پرس، کریس بردلی سخنگوی تیپ 173 هوایی آمریکا، روز چهارشنبه حین برگزاری تمرین نظامی، شماری از چتربازان از جهت خود منحرف شده و در میان درختان فرود آمدند.

بردلی اضافه نمود، نیروهای امدادی آلمانی فوراً در صحنه حاضر شدند تا این چتربازان را که لای شاخه های درختان گیر افتاده بودند نجات دهند که در این میان یک آتش نشان نیز مجروح شد.

این مقام آمریکایی گفت: عملیات های هوایی همیشه با خطراتی همراه هستند. به همین دلیل است که تمام مراحل پرش [از هواپیما] را تمرین می کنیم تا چتربازانمان مهارت های خود را به بهترین شکل حفظ نمایند.

سال گذشته نیز در خلال تمرینی نظامی در ایالت می سی سی پی آمریکا 32 چترباز مجروح شدند که 18 نفر از آن ها به دلیل شدت جراحات و شکستگی استخوان در بیمارستان بستری شدند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ماه گذشته به طور ناگهانی دستور داد، شمار نیروهای آمریکایی در آلمان از 34500 به 25000 نفر کاهش یابد.

کاخ سفید اصرار نموده که آلمان باید دو درصد از درآمد ناخالص داخلی خود را صرف بودجه امنیتی کند [و هزینه بیشتری برای حضور نیروهای آمریکایی در این کشور پرداخت کند] و ترامپ تصمیم گرفته است تا زمانی که برلین بدهی هایش به ناتو را پرداخت ننموده باشد، 9500 هزار نیروی آمریکایی را از این کشور خارج کند.

روز یکشنبه هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان در واکنش به این تصمیم ترامپ گفته بود، دوران روابط خوب کشورهای اروپایی با آمریکا به سر رسیده است.،فارس

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 263

به "فرود چتربازهای آمریکایی روی درختان هنگام تمرین نظامی در آلمان ، 6 مجروح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرود چتربازهای آمریکایی روی درختان هنگام تمرین نظامی در آلمان ، 6 مجروح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید