فشار زلاتان به میلانی ها به خاطر مشاجره با مدیر باشگاه

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، باشگاه میلان برای تصمیم گیری درباره آینده ستاره سوئدی اش از سوی او تحت فشار قرار گرفته است.

فشار زلاتان به میلانی ها به خاطر مشاجره با مدیر باشگاه

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه کوریره دلواسپورت، زلاتان ابراهیموویچ به باشگاه میلان برای تمدید قراردادش فشار می آورد و این در حالی است که باشگاه خواستار فرصت بیشتری برای تصمیم گیری در خصوص این موضوع است.

ظاهراً در پی یک مشاجره شدید میان زلاتان و ایوان گازیدیس، مدیراجرایی باشگاه میلان روابط طرفین دچار تنش شده است و به همین دلیل هم ستاره سوئدی می خواهد هر چه زودتر تکلیفش تعیین گردد. این در حالی است که گازیدیس می خواهد فرایند مذاکرات در خصوص تمدید قرارداد یا قطع همکاری فی مابین به انتها فصل جاری موکول گردد، زمانی که روسونری افق تعیین تری از برنامه های فصل آینده اش خواهد داشت.

ابراهیموویچ تا انتها ماه ژوئن (18 روز دیگر) با میلان قرارداد دارد و در انتها آن بازیکن آزاد خواهد بود. پیش از این به نظر می رسید که او میخواهد تا انتها فصل جاری که به دلیل وقفه ناشی از شیوع کرونا تا ماه جولای و احتمالاً آگوست ادامه خواهد داشت، در کنار روسونری بماند، اما گویا مشاجره اش با گازیدیس سبب شده است که تغییر موضع دهد و حالا سعی در تحت فشار قرار دادن باشگاه دارد.

ایبرای 38 ساله دیگر تمایلی به منتظر ماندن ندارد و باشگاه را ملزم نموده است که هر چه زودتر تکلیفش را تعیین کند. گویا علاوه بر این او به میلانی ها گفته است اگر می خواهند او به کارش در سن سیرو ادامه دهد باید چهار میلیون یورو در سال به کاپیتان سابق تیم ملی سوئد حقوق بپردازند.

از این رو طبق ادعا کوریره، ابراهیموویچ آغاز به آنالیز گزینه های دیگر خود نموده است تا در صورتی که با میلان به توافق نرسید، به یکی از آنها ملحق گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 218

به "فشار زلاتان به میلانی ها به خاطر مشاجره با مدیر باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار زلاتان به میلانی ها به خاطر مشاجره با مدیر باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید