نحوه خرید بلیت فیلم های جشنواره فجر 40 اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، بلیت فروشی فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر به صورت آنلاین از ساعت 10 صبح روز 6 بهمن ماه شروع می گردد.

نحوه خرید بلیت فیلم های جشنواره فجر 40 اعلام شد

خبرنگاران- میلاد شُکرخواه مدیر فناوری اطلاعات چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت: فروش بلیت فیلم های جشنواره به صورت آنلاین به وسیله سامانه های بلیت فروشی ایران تیک، سینماتیکت و گیشه هفت برای عموم مردم در سراسر کشور امکان پذیر است.

فروش بلیت فیلم های جشنواره در 61 سالن سینمای تهران از ساعت 10:00 روز چهارشنبه 6 بهمن شروع می گردد.

فروش بلیت فیلم های جشنواره سال جاری، بدون هیچ محدودیتی و تنها به شرط وجود ظرفیت به جامانده در سینما ها و سانس های نمایش دهنده فیلم ها، تا 22 بهمن ماه برای عموم مردم در سامانه های آنلاین فروش بلیت فعال خواهد بود.

هر فرد با یک شماره تلفن همراه می تواند از هر 22 فیلم بخش مسابقه سینمای ایران، تا سقف 2 بلیت تهیه نماید. بلیت های خریداری شده در جشنواره امکان ابطال یا تعویض ندارند.

ستاد جشنواره فجر، به منظور افزایش سطح رضایتمندی تماشاگران و در راستای سیاست انتخاب آزادانه تماشای هر فیلم در سینما و سانس مورد نظر، فروش بلیت به صورت سِری را از دستور کار خارج نموده است تا امکان خرید هر قطعه بلیط برای هر فیلم، در سانس و سالن مورد علاقه تماشاگران فراهم باشد.

شُکرخواه درباره نحوه اخذ آرای مردمی هم گفت: به تعداد بلیت های خریداری شده برای هر فیلم، کد شرکت در رای گیری به خریدار آن تعلق خواهد گرفت. به عبارت دیگر، هر جایگاه به منزله یک کد رأی خواهد بود و 90 دقیقه پس از چاپ بلیت، تماشاگران پیامک مربوط به شرکت در آرای مردمی را که حاوی کد رأی است، دریافت می کنند.

او ادامه داد: تماشاگران می توانند پس از تماشای فیلم مورد نظر به نشانی اینترنتی https://fajrvote.samfaa.ir مراجعه و پس از وارد کردن شماره تلفن همراه، انجام عملیات اعتبارسنجی و وارد نمودن کد دریافتی به وسیله پیامک، رای خود را با ارزش 1 تا 5 ستاره ثبت کنند.

مدیر فناوری اطلاعات چهلمین جشنواره فیلم فجر در خصوص ایمنی رأی گیری به صورت آنلاین نیز شرح داد: کد رای به صورت رقم عددی و ترتیبی فراوری و برای تماشاگر پیامک خواهد شد، لذا امکان تقلب در آن امکان پذیر نخواهد بود. از زمان خاتمه فیلم مورد نظر، تا 12:00 ظهر روز بعد، امکان ثبت رأی در سامانه اخد رأی فعال خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1181

به "نحوه خرید بلیت فیلم های جشنواره فجر 40 اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه خرید بلیت فیلم های جشنواره فجر 40 اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید