واکسیناسیون مرحله اول تا هفته اول اردیبهشت به خاتمه می رسد، به زودی 400 هزار دُز واکسن اهدایی چین بارگیری و ارسال می گردد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: تا هفته یکم اردیبهشت واکسیناسیون مرحله اول به انتها می رسد.

واکسیناسیون مرحله اول تا هفته اول اردیبهشت به خاتمه می رسد، به زودی 400 هزار دُز واکسن اهدایی چین بارگیری و ارسال می گردد

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دکتر کیانوش جهانپور درباره فرایند واردات واکسن کرونا گفت: طبق آخرین اطلاعات، محموله 400 هزار دُز واکسن اهدایی چین به کشور به زودی بارگیری و ارسال خواهد شد که طبیعتا از واکسن هایی است که مجوز مصرف اضطراری را در کشور دارد و در ادامه فرایند واکسیناسیون استفاده می گردد.

وی با اشاره به اینکه ما هم اکنون در مرحله یک واکسیناسیون هستیم که گروه های خط مقدم جبهه درمان و سایر گروه های پزشکی را واکسینه می کنیم و تا هفته اول ازدیبهشت مرحله اول به خاتمه می رسد.

وی اضافه نمود: مرحله دوم واکسیناسیون افراد دارای بیماری های زمینه ای و بالای 65 سال را شامل می گردد که با ورود واکسن های خریداری شده و شروع فراوری انبوه واکسن های داخلی تا اوایل تابستان مرحله دوم نیز به خاتمه می رسد.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از صدا و سیما، آقای دکتر جهانپور اضافه نمود: تابستان و پاییز نیز عمده واکسیناسیون تا نقطه هدف در کشور انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 787

به "واکسیناسیون مرحله اول تا هفته اول اردیبهشت به خاتمه می رسد، به زودی 400 هزار دُز واکسن اهدایی چین بارگیری و ارسال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسیناسیون مرحله اول تا هفته اول اردیبهشت به خاتمه می رسد، به زودی 400 هزار دُز واکسن اهدایی چین بارگیری و ارسال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید