خودرو

خبرنگاران سلامت 97 هزارو 604 نفر از سوی هلال احمر زنجان پایش شد

زنجان - خبرنگاران - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: از آغاز طرح پایش سلامت و غربالگری کرونا در این استان نیروهای داوطلب، جوانان و پرسنل هلال احمر 97 هزارو 604 نفر را تب سنجی کردند.

2 خرداد 1399

ابتدا و انتهای شیرین گل گهر در سال 98

گل گهر سیرجان در سال 98 قهرمان لیگ دسته یک شد و در رقابت های لیگ برتر اتفاقات مختلفی را تجربه کرد.

28 اردیبهشت 1399

خطر مرگ بامصرف قارچ های سمی، مردم مراقب باشند

همه ساله با شروع فصل بهار و رویش قارچ های سمی خطر مرگ و میر و نیز مسمومیت ناشی از استفاده از این قارچ ها افزایش می یابد.

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران رژیم قرنطینه ویژه در جمهوری آذربایجان اعلام شد

باکو - خبرنگاران - در جلسه روز دوشنبه هیات دولت جمهوری آذربایجان شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا آنالیز و تصمیم درباره به کار گیری رژیم قرنطینه ویژه با هدف مقابله با گسترش این ویروس ، اتخاذ شد .

23 اردیبهشت 1399

کوچکترین وسیله نقلیه الکتریکی دنیا معرفی گردید

یک شرکت سوئیسی نوعی ماشین برقی کوچک طراحی نموده است که می تواند دو نفر را در خود جای دهد و و می تواند با یک منبع تغذیه معمولی شارژ گردد. این خودرو 13 هزار دلاری هنوز وارد بازار نشده است اما به سرعت طرفدارانی جدی پیدا نموده است.

22 اردیبهشت 1399

افت شدید معاملات خودرو ، کاهش قیمت ها ادامه دارد

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: ویروس ناخوانده، بازار شب عید خودرو را برهم زده و میزان معاملات را به صفر نزدیک نموده است و باتوجه به اینکه عرضه و تقاضا همواره معین کننده قیمت هاست، تا زمانی که تقاضا در بازار وجود ندارد، فرایند...

14 اردیبهشت 1399

پایانه بندرامام (ره) مستمر ضدعفونی می گردد

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از جابجایی روزانه 50 هزار تن کالا از بندر امام خمینی(ره) به سایر نقاط کشور اطلاع داد.

10 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آماده باش گروه های پایش و سمپاشی ملخ در خوزستان

اهواز - خبرنگاران - معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی خوزستان نسبت به هجوم دوباره ملخ ها به استان هشدار داد و گفت: در پی هجوم امروز ملخ ها به آبادان و خرمشهر، گروه های پایش و سمپاشی ملخ در استان در حالت آماده باش هستند.

6 اردیبهشت 1399

8 نکته حیاتی برای سفرهای جاده ای

سفر جاده ای یا طبیعتگردی با ماشین و اتراق گردن و خوابیدن در فضای باز یکی از هیجان انگیزترین نوع سفرهاست؛ جاده های طولانی در کنار گروهی از دوستان. این نوع سفر همانقدر که هیجان دارد همانقدر هم ممکن است خطرناک یا حداقل پر از مشکل و چالش باشد. با ما همراه باشید...

6 اردیبهشت 1399

بهترین رازهای سفر

اگر از آن دسته افرادی هستید که تجربه بسیار کمی در مسافرت و گردش دارند، قطعا دانستن بعضی از اسرار و نکاتی که به داشتن سفری امن، ارزان، راحت و لذت بخش یاری می نماید، بسیار خوشایند خواهد بود. در این میان می توان از تجربیات افرادی که بیشتر اوقات خود را در مسافرت...

4 اردیبهشت 1399

توزیع محلول ضدعفونی بین رانندگان تاکسی در سنندج

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: به منظور پیشگیری از ویروس کرونا، محلول ضدعفونی بین رانندگان تاکسی در سنندج توزیع شد.

31 فروردین 1399

نصب و راه اندازی دومین دوربین حرارت سنج کشور در گمرک دوغارون

خبرنگاران/خراسان رضوی فرماندار تایباد گفت: گمرک دوغارون بعد از فرودگاه امام خمینی(ره) دومین مرکزی است که در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به دوربین حرارت سنج مجهز شده است.

29 فروردین 1399