برخورداری: هدفم از پیوستن به العربی رسیدن به قهرمانی بود، با کسب سه مدال به اهدافم رسیدم

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، لژیونر هندبال ایران گفت: هدفم از پیوستن به تیم العربی جنگیدن برای کسب مقام های اولی بود که با کسب 3 مدال به اهدافم رسیدم.

برخورداری: هدفم از پیوستن به العربی رسیدن به قهرمانی بود، با کسب سه مدال به اهدافم رسیدم

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

سعید برخورداری در گفت و گو با خبرنگاران در مورد حضورش در تیم هندبال العربی قطر اظهار کرد: بعد از تعطیلات ژانویه و در پنجره جابجایی زمستان از گوادالاراخا اسپانیا جدا شدم و به تیم العربی پیوستم. اصلی ترین هدفم از نقل و انتقال و خارج شدن از هندبال اسپانیا و اروپا، آمدن به تیمی بود که همواره برای کسب عناوین می جنگد.

دروازه بان تیم هندبال العربی اضافه نمود: تیم العربی یک تیم مدعی در همه جام ها و مسابقات است. این تیم قهرمان دوره قبل جام باشگاه های آسیا هم شد. به هر حال اصلی ترین هدفم برای آمدن به قطر جنگیدن برای کسب مقام های اولی بود. خدارا شکر توانستم با تیم العربی به اهدافی که دنبالش بودم برسم.

وی گفت: در این فصل ما با تیم العربی نایب قهرمان لیگ ستارگان قطر شدیم و دو جام قطر کاپ و امیر کاپ را بالا بردیم. اگر بخواهیم از لحاظ سطح ارزش و میزان پاداشی که وزارت ورزش و فدراسیون قطر برای این مسابقات در همه رشته های ورزشی قائل می گردد آنها را طبقه بندی کنیم اول جام امیر قطر، بعد لیگ ستارگان و در آخر هم قطر کاپ قرار می گیرند.

برخورداری گفت: ما لیگ ستارگان را به خاطر کرونا دریافت و یا مصدوم شدن چند بازیکن از دست دادیم و نتوانستیم قهرمان شویم، اما بعد از نایب قهرمانی همه مصمم و یک دل شدیم و با اضافه شدن بازیکنان دو کاپ دیگر را بدست آوردیم. سال جاری به لحاظ تاریخی بهترین سال در تاریخ هندبال باشگاه العربی بود و واقعا مسئولان تیم و همه طرفدارها از این بابت خیلی خشنود هستند.

لژیونر هندبال ایران گفت: من 5 ماه است که در قطر و در این تیم هستم و در همین مدت پیروز شدم 3 مدال (دو طلا و یک نقره) کسب کنم که باعث افتخارم است. هدف بعدی تیم ما دفاع از عنوان قهرمانی باشگاه های آسیا است.

دورازه بان تیم هندبال العربی قطر گفت: فکر می کنم سال جاری با توجه به تاریخ مسابقات و همچنین حضور بازیکنان با کیفیت بهترین دوره مسابقات باشگاه های آسیا باشد. در این دوره همه تیم ها بازیکنان خوبی را ترانسفر نموده اند و 100 در صد کارمان در این مسابقات هم سخت است و هم بازی های لذت بخشی را خواهیم داشت.

وی گفت: مهمترین هدف باشگاه ما کسب عنوان قهرمانی و دفاع از مدال طلا است. فکر می کنم اصلی ترین رقبای ما نیز از تیم الدحیل از کشور قطر و نماینده عربستان که در این دوره تیم خوبی دارد، هستند. به هر حال همه تیم ها همچون کویت، بحرین، قطر، عربستان و ایران عزیزم برای بهترین نتیجه می جنگند.

دروازه بان تیم ملی هندبال ایران گفت: در جام باشگاه های آسیا دو نماینده از ایران حضور دارند. رویارویی جلوی این تیم ها برای من سخت است اما به هر حال به عنوان یک بازیکن حرفه ای همه تلاشم را می کنم تا بتوانیم در تیم العربی بهترین نتیجه را بگیریم. ما در آخرین بازی دور گروهی جلوی نماینده کازرون بازی خواهیم کرد و امیدوارم بازی خوبی از آب درآید. امیدوارم هر دو نماینده ایران در این مسابقات پیروز باشند و برای آنها آرزوی پیروزیت دارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 888

به "برخورداری: هدفم از پیوستن به العربی رسیدن به قهرمانی بود، با کسب سه مدال به اهدافم رسیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورداری: هدفم از پیوستن به العربی رسیدن به قهرمانی بود، با کسب سه مدال به اهدافم رسیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید