بیش از 2 هزار مورد بازرسی از نانوایی ها در بیله سوار اجرا شده است

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: طی شش ماهه نخست سالجاری بیش از 2 هزار مورد بازرسی از نانوایی ها در این شهرستان اجرا شده است.

بیش از 2 هزار مورد بازرسی از نانوایی ها در بیله سوار اجرا شده است

صاحبعلی اصغری گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 2 هزار و 326 مورد بازرسی از نانوایی های شهرستان اجرا شده که در 172 مورد پرونده به مبلغ 3 میلیارد ریال، نانوایان به وسیله تعزیرات حکومتی جریمه اعمال شده است.

فرماندار شهرستان بیله سوار در جلسه کارگروه آرد و نان و نانوایی شهرستان بیله سوار اضافه کرد: تا به امروز 103 نانوایی به دستگاه هوشمند نانوایی مجهز شده و تعدادی از نانوایی های به جامانده نیز بعد از تغییرات نام و پروانه فعالیت، به دستگاه هوشمند نانوایی مجهز خواهند شد.

اصغری می گوید: مواردی همانند ساعت کار نانوایی ها، زمان پخت نان، قیمت و کیفیت نان و شرایط بهداشتی در این شهرستان با جدیت پیگیری می گردد.

او گفت: پخت نان با کیفیت از مهمترین حقوق شهروندان است که همه باید در راستای احترام به این حق تمام کوشش خود را به کار بگیریم.

فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: با توجه به بازگشایی مدارس، نانوایی هایی که در ارائه نان اول صبح تأخیر می نمایند، جریمه خواهند شد و آغاز پخت نانوایی ها به صورت مستمر رصد می گردد.

خبرنگاران اردبیل اردبیل

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 مهر 1401 بروزرسانی: 22 مهر 1401 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1347

به "بیش از 2 هزار مورد بازرسی از نانوایی ها در بیله سوار اجرا شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 2 هزار مورد بازرسی از نانوایی ها در بیله سوار اجرا شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید