جزییات آتش سوزی در نمایش دیوار مرگ شهربازی جهرم

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، ایرنا نوشت: براساس اظهارات مسوولان امدادی نشتی بنزین موتورسیکلت نمایشی در پارک کوهسار جهرم موجب مصدومیت شدید 6 نفر شده که حال راکب موتورسیکلت نمایشی نیز وخیم گزارش شده است.

جزییات آتش سوزی در نمایش دیوار مرگ شهربازی جهرم

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی جهرم گفت: ساعت 20:22 شامگاه پنجشنبه طی تماس شهروندان به مرکز فرماندهی سازمان آتش نشانی، مبنی بر آتشسوزی محل برپایی اجرا موتورسیکلت نمایشی، بلافاصله 2 اکیپ اطفایی از دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

محسن عشایری اضافه کرد: آتشنشانان در کوتاهترین زمان ممکن، به اطفاء حریق پرداختند و پس از ایمن سازی صحنه را به پلیس تحویل دادند.

وی ادامه داد: طبق استعلامات اجرا شده مسئول برگزاری نمایش، زمان اخذ مجوز از تجهیز سیلندر های اطفایی محل نمایش به مسئولین اطمینان داده بود.

وی با بیان اینکه محل بازی اکنون تحت کنترل و ایمن است، گفت: طبق نظر کارشناس سازمان آتشنشانی، دلیل حادثه نشتی بنزین از موتورسیکلت نمایشی درحال حرکت و سرایت آن به سازه چوبی دایره شکل محل اجرا عنوان شده است.

حادثه آتش سوزی پارک کوهسار جهرم 6 نفر مصدوم داشت

مسول روابط عمومی اورژانس شهرستان جهرم نیز بامداد آدینه گفت: مصدومین حادثه آتشسوزی در پارک کوهسار جهرم به 6 نفر هستند.

محمد رحمانیان اضافه کرد: متأسفانه به دلیل شدت جراحان شرایط جسانی راکب موتورسیکلت نمایشی وخیم است که برای ادامه اقدامات درمانی به شیراز اعزام شد.

به گفته وی پنج مصدوم دیگر این حادثه در بیمارستان پیمانیه جهرم بستری هستند. لازم به ذکر است طبق مشاهدات در محل حدود 10 تن دیگر نیز در این حادثه دچار مصدومیت جزیی شدند.

شهرستان جهرم در فاصله 193 کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 27 مرداد 1402 بروزرسانی: 27 مرداد 1402 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1477

به "جزییات آتش سوزی در نمایش دیوار مرگ شهربازی جهرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات آتش سوزی در نمایش دیوار مرگ شهربازی جهرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید