رضاییان در لیست مازاد الدحیل، خداحافظی با جام جهانی باشگاه ها!

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، به گزارش خبرنگاران، روزنامه استاد الدوحه قطر در گزارشی به تغییرات قابل انتظار در تیم الدحیل در جابجایی زمستانی پرداخت و از یوسف المساکنی تونسی، مهدی بن عطیه مراکشی و رامین رضاییان ایرانی به عنوان سه بازیکنی یاد کرد که در لیست مازاد سرمربی الدحیل هستند و انتظار می رود در جابجایی زمستانی جدا شوند.

رضاییان در لیست مازاد الدحیل، خداحافظی با جام جهانی باشگاه ها!

این روزنامه نوشت: صبری لاموشی سرمربی الدحیل به عنوان بخشی از آماده سازی تیمش برای حضور در جام جهانی باشگاه ها که قرار است در ماه فوریه برگزار گردد، به دنبال ایجاد تغییرات زیادی در لیست تیمش با چند بازیکن داخلی و خارجی است … لاموشی در کوشش است تا تیم خود را از نو تنظیم کند. پیش بینی می گردد یوسف المساکنی اولین بازیکنی باشد که در جابجایی زمستانی از الدحیل خارج می گردد. مساکنی به دلیل مصدومیت هایی که کار او را مختل کرد، در این فصل زیاد برای الدحیل بازی نکرد و انتظار می رود او به یک تیم جدید قطری یا خارجی منتقل گردد.

در ادامه گزارش استاد الدوحه آمده است: دومین بازیکنی که انتظار جدایی اش وجود دارد، رامین رضاییان است که پیش بینی می گردد به یک تیم قطری دیگر قرض داده گردد؛ جایی که خبر انتقالش به تیم السیلیه گزارش شده است. رضاییان در آخرین جابجایی تابستانی از تیم الشحانیه به تیم الدحیل پیوست و یکی از نفرات اصلی ولید الرکراکی سرمربی سابق الدحیل بود. با آمدن صبری لاموشی و تمایل او به جذب یک بازیکن آسیایی دیگر، بازیکن ایرانی دیگر مورد علاقه او نیست. این تغییرات ممکن است شامل مهدی بن عطیه مدافع مراکشی هم بگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 612

به "رضاییان در لیست مازاد الدحیل، خداحافظی با جام جهانی باشگاه ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاییان در لیست مازاد الدحیل، خداحافظی با جام جهانی باشگاه ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید