پاسخ ستاره ملی پوش ایران به ماجرای فشار برای خواندن سرود ملی ، کوشش مان را کردیم اما ...

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، سامان قدوس در مصاحبه با یک رسانه نروژی بازی تیم ملی ایران مقابل تیم ملی آمریکا را یک بازی سخت به لحاظ فیزیکی و روانی دانست.

پاسخ ستاره ملی پوش ایران به ماجرای فشار برای خواندن سرود ملی ، کوشش مان را کردیم اما ...

به گزارش خبرنگاران، رسانه نروژی نتاویزن که با سامان قدوس، هافبک تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه برنتفورد مصاحبه نموده است در ابتدای مطلب خود ابتدا با اشاره به ناراحتی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان از باخت مقابل آمریکا در بازی آخر مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر نوشت: تقریبا همه بازیکنان ایران بعد از باخت مقابل آمریکا که باعث حذفشان از جام جهانی شد از منطقه مصاحبه بدون هیچ گونه توقفی برای مصاحبه با رسانه های ایرانی عبور کردند.

نتاویزن مطرح نمود: بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در این رقابت که برای آن ها علاوه بر فوتبال درباره خیلی چیزهای دیگر نیز بوده به ندرت صحبت نموده اند اما حالا سامان قدوس با نتاویزن درباره این که مسائل خارج از ورزش چطور بر تیم و بازیکنان در قطر تاثیر داشته گفت وگو نموده است.

قدوس که شهروند ایرانی-سوئدی است در شهر مالمو به جهان آمده و بزرگ شده اما والدینش اهل اهواز هستند.

  • واکنش کی روش به صحنه بحث برانگیز پنالتی روی طارمی | به 2 علت حرفی نمی زنم

به نوشته نتاویزن، سامان قدوس در پاسخ به سوال نتاویزن درباره مسائل غیرفوتبالی در حالی که گروهی از خبرنگاران ایرانی به سمت او آمدند گفت: این یک جام جهانی سخت چه به لحاظ فیزیکی و چه روانی بوده است. متاسفانه ما نتوانستیم امروز با کسب پیروزی مردم را خشنود کنیم اما بله ما کوشش خودمان را کردیم.

هم چنین به نوشته این رسانه نروژی، قدوس در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان ایرانی در ارتباط با موضوع خواندن سرود ملی کشورشان فشاری را تجربه نموده اند؟ اعلام کرد: ما همیشه در پی این هستیم که برترین کوشش مان را برای مردم انجام دهیم و کوشش کردیم آن را روی زمین فوتبال نشان دهیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 آذر 1401 بروزرسانی: 9 آذر 1401 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1366

به "پاسخ ستاره ملی پوش ایران به ماجرای فشار برای خواندن سرود ملی ، کوشش مان را کردیم اما ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ ستاره ملی پوش ایران به ماجرای فشار برای خواندن سرود ملی ، کوشش مان را کردیم اما ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید