سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک برگزار می گردد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک در دو بخش علمی (مقالات) و پوستر فتوگرافیستی 12 اردیبهشت 98 برپا می گردد.

سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک برگزار می گردد

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، به همت مؤسسه آموزش عالی ناصرخسرو و با مشارکت مؤسسه فرهنگی و هنری عرصه نقش ایرانیان، سومین سمپوزیوم ملی روز دنیای گرافیک در دو بخش علمی (مقالات) و پوستر فتوگرافیستی، 12 اردیبهشت جاری برگزار می گردد.

رویکردهای نوین در طراحی گرافیک، تعامل گرافیک با سایر رشته های دانشگاهی، نقش گرافیک در آگاهی بخشی، پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی، آسیب شناسی گرافیک ایران قبل و بعد از انقلاب، نقد و واکاوی پوسترهای فتوگرافیک در ایران و دنیا، صندلی نمادشناسی و نشانه شناسی در آثار گرافیک ایران و رویکردهای اتنوگرافیک(گرافیک مردم نهاد) در هنر ایران، از جمله محورهای بخش علمی و مقالات این رویداد علمی و هنری است.

همچنین آسیب های اجتماعی شامل خشونت، طلاق، بچه ها کار و زنان سرپرست خانوار از محورهای بخش پوستر فتوگرافیستی این سمپوزیوم هستند.

منصور مهرنگار رئیس سمپوزیوم، پژمان دادخواه دبیر علمی و افسانه درویش دبیر اجرایی سومین سمپوزیوم ملی روز دنیای گرافیک هستند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد علمی و هنری می توانند به سایت http:، ، graphic-symposium.com مراجعه نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 177

به "سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید