سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک برگزار می گردد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک در دو بخش علمی (مقالات) و پوستر فتوگرافیستی 12 اردیبهشت 98 برپا می گردد.

سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک برگزار می گردد

به گزارش باشگاه پایگاه خبری شیرگاه نیوز پویا، به همت مؤسسه آموزش عالی ناصرخسرو و با مشارکت مؤسسه فرهنگی و هنری عرصه نقش ایرانیان، سومین سمپوزیوم ملی روز دنیای گرافیک در دو بخش علمی (مقالات) و پوستر فتوگرافیستی، 12 اردیبهشت جاری برگزار می گردد.

رویکردهای نوین در طراحی گرافیک، تعامل گرافیک با سایر رشته های دانشگاهی، نقش گرافیک در آگاهی بخشی، پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی، آسیب شناسی گرافیک ایران قبل و بعد از انقلاب، نقد و واکاوی پوسترهای فتوگرافیک در ایران و دنیا، صندلی نمادشناسی و نشانه شناسی در آثار گرافیک ایران و رویکردهای اتنوگرافیک(گرافیک مردم نهاد) در هنر ایران، از جمله محورهای بخش علمی و مقالات این رویداد علمی و هنری است.

همچنین آسیب های اجتماعی شامل خشونت، طلاق، بچه ها کار و زنان سرپرست خانوار از محورهای بخش پوستر فتوگرافیستی این سمپوزیوم هستند.

منصور مهرنگار رئیس سمپوزیوم، پژمان دادخواه دبیر علمی و افسانه درویش دبیر اجرایی سومین سمپوزیوم ملی روز دنیای گرافیک هستند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد علمی و هنری می توانند به سایت http:، ، graphic-symposium.com مراجعه نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 177

به "سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید