علوی: حق فولاد است که بازی با استقلال در اهواز برگزار گردد، برانکو کارهای بزرگی در پرسپولیس انجام داد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: حق خوزستان و باشگاه فولاد است که بازی با استقلال در اهواز برگزار گردد.

علوی: حق فولاد است که بازی با استقلال در اهواز برگزار گردد، برانکو کارهای بزرگی در پرسپولیس انجام داد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سید محمد علوی در مورد اینکه برانکو نسبت به یک سری از بازیکنان قدیمی فولاد مثل کاملی مفرد، میرزاپور و ... یکسری توجهات ویژه داشته است گفت: من این موضوع را کاملا رد می کنم. برانکو در آن دوره بهترین ها را انتخاب می کرد. در آن موقع بازیکنان بزرگی مثل رحمان رضایی، علی کریمی،نکونام، دایی و میناوند در تیم ملی حضور داشتند و ما سعی می کردیم به تیم ملی برسیم.

وی اضافه کرد: برای کسی که بر این باور است که کارنامه برانکو را زیر سوال ببرد متاسف هستم.برانکو کارنامه مشخصی دارد و در این 2-3 سال در پرسپولیس همه دیدند که چه کارهای بزرگی انجام داد. کی روش هم مربی بزرگی بود و همه دیدند که این 2 مربی چه کارهای بزرگی انجام دادند و نباید بی دلیل صحبت و یا حاشیه ای برای آنها درست کنیم.

در مورد آخرین شرایط فولاد و همچنین تست های کرونای بازیکنان گفت: شرایط خوبی داریم، ما 3 تست انجام دادیم، در تست دوم چند بازیکن مشکوک داشتیم ولی در تست سوم همه جواب ها منفی بود.خدا را شکر می کنم که تمام پروتوکل های بهداشتی را رعایت کردیم و در هتل به هر فرد یک اتاق داده ایم. اینکه در آینده چه اتفاقی می افتد باید منتظر ماند و دید.

سرپرست تیم فولاد تاکید نمود: تا الان فقط برای هزینه های تمرین و تست ها حدود 200 میلیون خرج کردیم. حدود 500 میلیون تومان برای هتل هزینه شده و اولیوت ما سلامت بازیکنان و... است. برای ما اول سلامتی مهم است بعد فوتبال.

علوی در مورد اینکه تیم های حرفه ای نباید بهانه مسائل اقتصادی داشته باشند بیان کرد: این حرف درست است ولی من گله هم دارم. خداقل ما را به یک جا معرفی نمایند تا درست تست بدهیم. ما نمی دانیم پاسخ این تست ها را از ما قبول می نمایند یا خیر.خواهش من این است که یک مرجع را برای تست دادن معرفی کنیم و حتی هزینه ها را هم پرداخت می کنیم. یک جا می گوید تست ها مثبت است و یک جای دیگر می گوید منفی! خود ما هم مانده ایم.

وی تاکید نمود: انتظار ما زیاد نیست، سیاست باشگاه این است که سلامتی بازیکنان و مربیان از همه چیز مهمتر است. ما پاسخ تست ها را ارائه می کنیم اما اگر یک مرجع برای تست ها باشد همه چیز بهتر پیش خواهد رفت.

سرپرست فولاد در مورد اینکه استقلالی ها مدعی هستند شرایط در اهواز قرمز است و شاید نگردد در این شهر بازی برگزار گردد توضیح داد: حق ما است که در اهواز بازی کنیم. ما تمام نکات بهداشتی را در ورزشگاه رعایت کردیم. وقتی این خرج ها را در تهران می کنیم در شهر خودمان بهترین امکانات را در اختیار تیم حریف قرار می دهیم. حق خوزستان و فولاد است که بازی در اهواز برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 230

به "علوی: حق فولاد است که بازی با استقلال در اهواز برگزار گردد، برانکو کارهای بزرگی در پرسپولیس انجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علوی: حق فولاد است که بازی با استقلال در اهواز برگزار گردد، برانکو کارهای بزرگی در پرسپولیس انجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید