مسابقه قهرمان زیر نظر احسان علیخانی فراوری شده؟

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، تابستان سال جاری برای نخستین بار خبر ساخت مسابقه ای با عنوان قهرمان منتشر شد که قرار بود پاییز روی آنتن شبکه سه برود. این اتفاق رخ نداد و حالا همزمان با انتشار تیزر رسمی آن چند پرسش شکل می گیرد؟ آیا مسابقه زیر نظر احسان علیخانی فراوری شده است؟ آیا قهرمان مثل عصر تازه پیروز می گردد؟ گزارش هفت صبح را بخوانید.

مسابقه قهرمان زیر نظر احسان علیخانی فراوری شده؟

مورد اول| از بازغی به قیاسی و تیموری

به گزارش هفت صبح، ابتدا قرار بود پژمان بازغی اجرای قهرمان را برعهده داشته باشد. توافق حاصل نشد و او اجرای کودک شو را پذیرفت که پخش سری تازه آن به تازگی در شبکه نسیم شروع شده است. در نهایت اجرای قهرمان به یوسف تیموری و ایمان قیاسی رسید؛ مسابقه ای که شبکه سه آن را اینطور معرفی نموده است: قهرمان یک برنامه با موضوع رقابت در زمینه آمادگی جسمانی است که در ایام عید نوروز به آنتن شبکه سه می آید. استعداد های ورزشی با حضور در این برنامه و پشت سر گذاشتن آیتم های مختلف و سخت، رقابتی دیدنی و پر هیجان را رقم خواهند زد.

مورد دوم| نسبت مجریان با علیخانی

اولین شائبه ای که به عنوان احتمال حضور احسان علیخانی در قهرمان شکل می گیرد، به نسبت مجریان با او برمی گردد. ایمان قیاسی جزو کسانی است که بعد از همکاری در گروه علیخانی فرصت اجرا به دست آورد. او مجری دوم عصر تازه بود و هشتگ عصر تازه را به تنهایی اجرا می کرد و در مسابقه جوکر به عنوان نویسنده نیز حضور داشت.

آیا قیاسی حالا با تایید علیخانی یکی از مجریان قهرمان شده است؟ یوسف تیموری شرکت کننده پیروز و محبوب مسابقه جوکر به کارگردانی احسان علیخانی است که احتمالا آن برنامه محمل حضورش در قهرمان است. سال پیش علیخانی غالب شرکت کنندگان جوکر را به ویژه برنامه سال تحویل شبکه سه آورد که نشانه ای است از قدرت، نفوذ و محبوبیت او. آیا سال جاری این اتفاق به شکلی دیگر در همکاری با تیموری اتفاق افتاده؟

مورد سوم| نسبت کارگردان با علیخانی

در خبر رسمی ساخت قهرمان از محمد پیوندی به عنوان کارگردان این مسابقه نام برده شد. او جزو مجریان و کارگردان هایی است که تجربه چند همکاری با علیخانی را داشته که ماه عسل شاخص ترین آنهاست. این نیز شائبه دیگری است که حکم به حضور علیخانی در مسابقه قهرمان می دهد.

مورد چهارم| شاید مثل جوکر

در قسمت های ابتدایی مسابقه جوکر نامی از علیخانی نبود، اما بعد از استقبال همه جانبه سر و کله او پیدا شد. علیخانی نگران بود جوکر تبدیل به مسابقه ای پیروز نگردد و به همین علت نمی خواست حیثیت حرفه ای اش خدشه دار گردد. قهرمان هم چنین شرایطی دارد. این مسابقه بعد از عصر تازه ساخته می گردد و اگر پیروزیت آن را تکرار نکند، علیخانی نفر اول نقدها خواهد بود.

احتمالا او صبر نموده است تا نتیجه را ببیند و بعد از نام خود رونمایی کند. هرچند شرایط سال جاری متفاوت از همواره است و شاید حتی به رغم پیروزیت قهرمان علیخانی ترجیح دهد از پشت پرده بیرون نیاید. این را هم بدانیم که علیخانی در این سال ها چند برنامه برای فضای وب تهیه کرد، اما نامش در تیتراژ آن ها و نیز خبر های مربوط قرار نگرفت.

مورد پنجم| چالش های قهرمان

به تازگی سومین تیزر قهرمان منتشر شده و مخاطب می داند با چه مسابقه ای روبرو است. فارغ از اینکه علیخانی باشد یا نباشد، مهم ترین چالش این مسابقه قیاس با عصر تازه است. در فکر مخاطبان، قهرمان جایگزین عصر تازه است و انتظار از آن بالا. این مسابقه پس از سه فصل تبدیل به برنامه ای پرمخاطب شد و خیلی ها به تماشای آن نشستند.

آیا قهرمان به انتظار ها پاسخ می دهد؟ خاصه در سالی که مسابقه بزرگ تهمتن با موضوعی مشابه روی آنتن شبکه نسیم رفت و انتظار ها را از چنین برنامه هایی بالا برد. چالش دیگر به اجرای مجریان برمی گردد که باید دید ایمان قیاسی به تنهایی چه خواهد نمود. بخشی از پیروزیت اجرای او در عصر تازه حاصل دوئل علیخانی با او بود. یوسف تیموری هم کاری سخت دارد؛ اگر شوخی هایش بیش از مقدار گردد مخاطب تلویزیون را پس می زند.

ضمن آنکه همه پیروزیت یک مجری به شوخی و خنده نیست و اجرا آداب خاص خود را دارد. آیا تیموری از پس این ماموریت سخت برمی آید؟ اصلا ترکیب تیموری و قیاسی جواب می دهد؟ جزئیات مسابقه قهرمان هنوز اعلام نشده است؛ مثل اینکه آیا داور در این برنامه حضور دارد یا خیر. سطح خود داوران نیز مسئله ای مهم است و بخشی از پیروزیت یا ناکامی هر مسابقه را مشخص می نماید. مواردی مثل دکور، آیتم ها و مسائلی از این دست را فراموش نکنیم که در عصر تازه کیفیت بالایی داشتند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 اسفند 1401 بروزرسانی: 24 اسفند 1401 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1416

به "مسابقه قهرمان زیر نظر احسان علیخانی فراوری شده؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقه قهرمان زیر نظر احسان علیخانی فراوری شده؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید