نشان عالی IPC بر گردن سردیس شهید ابراهیم هادی

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، رئیس کمیته ملی پارالمپیک، عالی ترین نشان IPC را که سال گذشته از رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک دریافت کرده بود، بر گردن سردیس شهید ابراهیم هادی آویخت.

نشان عالی IPC بر گردن سردیس شهید ابراهیم هادی

به گزارش خبرنگاران، محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک، عالی ترین نشان IPC را که سال گذشته از رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک و به عنوان یکی از چهره های تاثیرگذار چهل سال اخیر در جنبش پارالمپیک، دریافت کرده بود، بر گردن سردیس شهید ابراهیم هادی آویخت که این نشان و سردیس از این پس در تالار مشاهیر موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

افزون بر این نشان، هدایایی معنوی از جمله تابلو فرشی نفیس همراه با آب زمزم و تکه ای از پرده کعبه را که تولیت خانه خدا به علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت هدیه و وی نیز به خسروی وفا اهدا کرده بود، توسط خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک به خانواده شهید هادی اهدا شد.

نشان عالی IPC به معدود افراد خاصی تعلق می گیرد که توانسته اند در سال های دور و نزدیک خدمات برجسته ای به جنبش پارالمپیک در کشور خود و نیز جهان ارائه کنند و سرمنشا ایجاد تحول، انگیزش و خدمات برجسته به این جنبش بوده اند.

این نشان، مهر ماه سال گذشته و درجریان برگزاری مراسم سی امین سالگرد تاسیس کمیته بین المللی پارالمپیک که در شهر بن آلمان، مقر این کمیته برپا بود، توسط پارسونز رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک به محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران اهدا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 439

به "نشان عالی IPC بر گردن سردیس شهید ابراهیم هادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشان عالی IPC بر گردن سردیس شهید ابراهیم هادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید