هتل استقلال؛ بازیکنانی که پول استراحت مطلق را می گیرند

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، اتفاق تکراری و آزاردهنده این فصل برای استقلال، حضور بازیکنانی است که به هر دلیلی، درست یا غلط، مازاد اعلام می شوند، اما حاضر به جدایی نیستند.

هتل استقلال؛ بازیکنانی که پول استراحت مطلق را می گیرند

به گزارش خبرنگاران آنلاین، علت این موضوع هم کاملا واضح است؛ آنها قراردادهای سنگینی بسته اند، اغلب آنقدر درشت که حاضرند قید بازی کردن را بزنند و هر طور شده در تیم بمانند.

ارسلان مطهری ابتدای فصل همین شرایط را داشت و حاضر نبود فسخ کند. او ماند و خودش را به خوبی ثابت کرد. سیاوش یزدانی هم که بین 2نیم فصل در لیست مازاد قرار گرفته بود به همین شکل مقاومت کرد، اما در خصوص او باشگاه قرارداد را به طور یک طرفه فسخ کرد. در این زمینه کمیته مشخص شرایط باید نظر بدهد، اما جالب بود که یزدانی حتی با وجود مشتری متمولی مثل سپاهان هم حاضر به جدایی نبود.

داستان آمانوف هم همین است. هافبک ازبک عملا و رسما جایی در برنامه های ساپینتو ندارد، اما حاضر نیست از تیم برود. او که از سفر به کرمان برای بازی با مس هم جاماند، ترجیح داده به جای جدایی از استقلال و یافتن تیمی تازه، در تهران استراحت کند و پول بگیرد.

به این ترتیب و با توجه به شرایطی که مدیریت سابق برای بعضی آبی پوشان به وجود آورده، به نظر می رسد اطلاق عبارت هتل استقلال به این تیم چندان خالی از معنا نباشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 بهمن 1401 بروزرسانی: 17 بهمن 1401 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1402

به "هتل استقلال؛ بازیکنانی که پول استراحت مطلق را می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل استقلال؛ بازیکنانی که پول استراحت مطلق را می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید