هیچ دستور قضایی برای فیلتر کلاب هاوس صادر نشده است

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، مدیر کل حوزه ریاست همراه اول در گفت و گو با ایرنا، صدور هر گونه دستور فضایی برای فیلتر کلاب هاوس را رد کرد.

هیچ دستور قضایی برای فیلتر کلاب هاوس صادر نشده است

حسین مجلسی راد در گفت وگویی کوتاه با خبرنگار ایرنا، صدور حکم قضایی یا هر گونه دستوری برای فیلتر شبکه اجتماعی کلاب هاوس را رد کرد.

مجلسی راد تاکید کرد: هیچ حکم قضایی یا دستوری از کارگروه مشخص مصادیق مجرمانه برای همراه اول ارسال نشده است.

به گزارش ایرنا از شب گذشته (پنج شنبه) خبری مبنی بر فیلتر شبکه اجتماعی کلاب هاوس در یک اتاق گفت وگو با حضور رئیس بانک مرکزی و وزیر ارتباطات به گوش رسید.

همان زمان محمدجواد آذری جهرمی در مقابل خبر فیلتر کلاب هاوس که از سوی عبدالناصر همتی رو اعضای اتاق گفت وگو مطرح شد، اظهار داشت این شبکه فیلتر نشده و صرفا اختلالی در یکی از اپراتورها به وجود آمده است.

شب گذشته علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور نیز در توئیتی نوشت: کلاب هاوس⁩ فیلتر نشده اما استقبال اخیر شهروندان و گفت وگوهای مؤثر، روادارانه و محترمانه ای که در این پلتفرم، برخی را آنقدر مضطرب ساخته که زمزمه مسدود ساختن را از سر بگیرند. گویا ⁧ فیلترینگ⁩ شکست خورده تلگرام⁩ عبرت نشده است.

ماجرای فیلتر کلاب هاوس صبح امروز و با ادامه دار شدن اختلالات جدی تر شد تا جایی که رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات نیز اظهار داشت اختلال شبکه اجتماعی کلاب هاوس در شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات به گوش رسیده است و ما در حال بررسی این مسائل هستیم.

جمال هادیان تاکید کرد: انسداد کلاب هاوس در کارگروه مشخص مصادیق حتی مطرح هم نشده و هیچ حکم قضایی در این خصوص وجود ندارد.

پس از صحبت های روابط عمومی وزارت ارتباطات اختلالی که در شبکه ایرانسل بود از بین رفت اما کاربران فضای مجازی وجود اختلال در شبکه همراه اول را اعلام کرده اند.

به گزارش ایرنا کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی نوظهور است که افراد می توانند با حضور در اتاق های مختلف با یکدیگر به صورت زنده گفت وگو کنند. اکنون بسیاری از کارشناسان، فعالان عرصه های مختلف و سیاستمداران ایرانی عضو این شبکه اجتماعی هستند.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 777

به "هیچ دستور قضایی برای فیلتر کلاب هاوس صادر نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ دستور قضایی برای فیلتر کلاب هاوس صادر نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید