پنهانکاری دردسرساز

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، این هم در نوع خود اتفاق عجیبی است که یک ورزشکار در مسابقه ای شکست بخورد اما با پنهان نگه داشتن نتیجه مسابقه زمان برگزاری آن را یک هفته بعد اعلام کند.

پنهانکاری دردسرساز

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه خبرنگاران، امیر علی اکبری که به تازگی برای سازمان ONE Championship مبارزه می نماید شنبه هفته قبل نخستین شکست را مقابل مبارز کره ای تجربه کرد. خبر این شکست بازتاب چندانی در رسانه ها نداشت و همین موضوع باعث شد دوستان و نزدیکان علی اکبری و حتی پیج رسمی خودش در اینستاگرام اعلام نمایند که این مسابقه جمعه15 اسفند برگزار می گردد(در حالی که شنبه 9اسفند برگزار شده بود) و حتی به صورت زنده از اینستاگرام خود علی اکبری پخش خواهد شد!

این اتفاق هم افتاد اما مبارزه ضبط شده بود و یک نفر از اینستاگرام علی اکبری، از روی صفحه یوتیوب فیلمبرداری می کرد و مبارزه را نشان می داد. اما عجیب تر از این فیلمبرداری نوع شکست علی اکبری است. او در راند اول و در دو دقیقه با یک هوک چپ، ناک اوت و به همین سادگی مسابقه تمام می گردد.

حالا سوال اینجاست که چه دلیلی وجود داشته که خبر شکست او در این مسابقه بعد از یک هفته به این شکل اطلاع رسانی گردد؟

آنچه داستان را جالب تر می نماید واکنش خود علی اکبری به این شکست است. او در اینستاگرامش نوشته است:واقعا هیچ توضیحی ندارم برای این مبارزه و به خاطر این اتفاق از همه مردم ایران معذرت خواهی می کنم. با این که بیشترین زحمت را برای این بازی کشیده بودم ولی با ساده فرض کردن حریف و غافلگیری بازی را باختم. امیدوارم بتوانم برگردم و بازی هفته بعد شاد تان کنم. دست تک تک کسانی که به من انرژی دادند و دعاگو بودند را می بوسم.

چه خوب است علی اکبری و کسانی که به او مشاوره می دهند این نکته را هم به مبارز ایرانی گوشزد نمایند که در دنیای مجازی امروز چیزی پنهان نمی ماند و بهتر است که آنها و تیم شان ضمن عذرخواهی از همه مردم توضیحی شفاف بدهند که دلیل این لاپوشانی چه بوده است؟حدود دو سال از آخرین مبارزه امیر علی اکبری می گذرد و او در این مدت اگر چه تمریناتش را به طور مداوم ادامه داده اما از مبارزه دور بوده؛ کانگ جی وون مبارز سنگین وزن و چپ گارد کره ای از سال 2018 در چرخه حرفه ای MMA حضور دارد. او تا به امروز چهار مبارزه انجام داده که هر چهار مبارزه را در همان راند اول با پیروزی پشت سر گذاشته و این پنجمین مبارزه ای بود که با پیروزی پشت سر گذاشت.

مازیار فیروزی - گروه ورزش / روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 759

به "پنهانکاری دردسرساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنهانکاری دردسرساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید