کوچک ترین سرمایه دار دنیا! ، عکس

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، به نوشته آدیتی سنتال: انسان به شیوه های مختلف سعی در بهبود شرایط زندگی و خودش دارد. بی علت نیست که می گویند بچه ها، آینده هستند.

کوچک ترین سرمایه دار دنیا! ، عکس

سال 2010 مارک زاکربرگ به اسم جوان ترین سرمایه گذار حال حاضر جهان به رکوردهای تاریخی پیوست و در مجله تایمز به اسم شخصیت سال نام گرفت و بعلاوه جوانترین شخصی که با کار خودش، به ثروت بیلیونی رسید.

سال جاری سباستین وتل اسم جوان ترین راننده ای را گرفت که توانسته در رقابت های فرمول 1 در میان تعداد زیادی از شرکت نمایندگان جهانی جام جوانان، مقام اول را کسب کند. اما در صحنه تجارت، سرمایه دار بیست ساله رکورد دار با روی کار آمدن رقیب هشت ساله جای خود را به کلی به وی واگذار کرد.

نامش هارلی جوردن است و توانسته در سن هشت سالگی به ثروتی هنگفت دست یابد.

همه مردم دوست دارند تجارت پیروزی داشته باشند اما تعداد کمی از آنها بدون دانشگاه/ تحصیلات عالی یا دست کم تجربه می توانند به این مهم برسند. اما هارلی جوردن اسم میلونر هشت ساله جهان را بدون تمام این شرایط از آن خود ساخت.

این پسر تنها مقام کوچکترین تاجر جهان را ندارد بلکه اولین کسی است که کار خوبی برای مادرش دست و پا نموده است.

باید خاطر نشان کرد او در عصری زندگی می نماید که بیشتر دانشجویان هنوز راه و چاه زندگی را نیاموخته اند. اما هارلی جوردن، سرمایه دار جوان کار خود را با برنامه ای که بیشتر تجار پیروز جهان آن را رعایت می نمایند آغاز نموده است، بازار را شناخته و به برترین وجه ممکن آن را پوشش داده است.

در زمانه ای زندگی می کنیم که انسان در آن برای هر چیزی راه بهتری یافته است از پرواز گرفته تا بازی های عادی، اما همه انسان ها هنوز هم وابستگی احساسی شان را به گذشته ها از دست نداده اند و برخی ها هنوز در خیالشان تیله بازی می نمایند.

باور کنید یا نه خیلی ها هنوز علاقه شان را به این گوی های شیشه ای از دست نداده اند. به همین دلیل هارلی جوردن به سرعت به نام سلطان تیله معروف شده است و ثروتش از همین راه به هزاران دلار می رسد.

با اینکه رقیبان سلطان تیله نمی توانند از لحاظ قیمت با کارهای او برابری نمایند اما او و خانواده اش (که همگی از او بزرگتر هستند) همچنان سعی دارند کارشان را ارتقا بخشند و بیشتر از همواره رضایت مشتری را لحاظ گردانند. می توان این سرمایه دار هشت ساله را با سِر آلن شوگر مقایسه کرد، این بیلیونر انگلیسی هم در سن جوانی و وقتی که تنها شانزده سال داشت کسب و کارش را به راه انداخت اما به نظر می رسید سلطان تیله به میزان یک دهه از او جلو زده است.

اگر این سرمایه دار جوان به کارش ادامه دهد خیلی ها از اینکه رویاها و تفریحات کودکی شان را کنار گذاشته اند احساس پشیمانی خواهند کرد.

منبع: آپام

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

منبع: برترین ها
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 948

به "کوچک ترین سرمایه دار دنیا! ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوچک ترین سرمایه دار دنیا! ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید