کیش فرصتی برای دستیابی به اهداف بین المللی منطقه ها آزاد در کشور است

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در آیین افتتاح دفاتر مشترک فدراسیون های ورزشی بادبانی و دریایی و ساحلی که با حضور مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شامگاه شنبه سوم دی برگزار گردید؛ ضمن ابراز خرسندی از استقرار دو فدراسیون مهم و پر هوادار ورزشی در جزیره و تقدیر از حمایت های مسئولان این منطقه آزاد، گفت: مدت زیادی برای بهره گیری از منابع ارزشمند کشور به برترین شکل ممکن تامل و برنامه ریزی کردیم.

کیش فرصتی برای دستیابی به اهداف بین المللی منطقه ها آزاد در کشور است

وی اضافه کرد: با شروع به کار رسمی این دو فدراسیون در خلیج فارس و همجواری با کشورهای همسایه که در حوزه ورزش فعالیت دارند، کیش می تواند منشا خدمت به هموطنان، بسیاری از اتفاقات بزرگ و معرف ظرفیت های ورزشی کشور در منطقه باشد.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان گفت: باید کوشش کرد تا اهداف منطقه ها آزاد به واسطه حوزه ورزش کیش برای کشور محقق گردد و شاهد درخشش این منطقه آزاد باشیم تا کارهای بزرگ در این خاک مقدس به یادگار بماند.

سجادی با بیان این که در حوزه ورزش برنامه های متنوع دیگری در دستور کار قرار گرفته است، توضیح داد: بیش از 400 کرسی بین المللی در کشور وجود دارد که 350 نفر از هموطنان و مدیران ورزشی ما در این جایگاه ها حضور دارند و این فرصت بین المللی احتیاج به تجمیع در یک نقطه دارد، به همین منظور کیش می تواند منشا حضور، بروز و همسویی صاحب نظران حوزه ورزشی کشور در مجامع جهانی و آسیایی باشد.

وزیر ورزش و جوانان در سرانجام سخنان خود کیش را محلی مناسب برای برگزاری سمینارها و گردهمایی های بین المللی برشمرد و بیان داشت: می توان از این دفاتر به عنوان دبیرخانه یا ساختمان بین المللی ورزش کشور نیز بهره گرفت.

لازم به ذکر است رضا شجیع به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی و خسرو ابراهیمی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش های بادبانی معرفی شدند.

منبع: گردشبان
انتشار: 12 دی 1401 بروزرسانی: 12 دی 1401 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1381

به "کیش فرصتی برای دستیابی به اهداف بین المللی منطقه ها آزاد در کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیش فرصتی برای دستیابی به اهداف بین المللی منطقه ها آزاد در کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید