سجادی: توسعه زیرساخت های تخصصی اسکی باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، وزیر ورزش و جوانان گفت: برای رشد رشته هایی مثل اسکی در دو حوزه قهرمانی و همگانی باید توسعه زیرساخت ها به طور کاملاً تخصصی مورد توجه قرار بگیرد.

سجادی: توسعه زیرساخت های تخصصی اسکی باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید حمید سجادی پیش از ظهر امروز (شنبه) در حاشیه برگزاری بازی های المپیک زمستانی با بیان اینکه علاقه مندان زیادی در رشته اسکی در ایران فعال هستند، توسعه همگانی و قهرمانی این رشته را مورد توجه قرار داد.

وی در ادامه با اشاره به زیر ساخت های موجود در کشور اظهار امیدواری کرد که با ایجاد شرایط مناسب برای آموزش این رشته، تمامی علاقه مندان به رشته اسکی و ورزش های زمستانی فرصت حضور در رویدادهای مهم این رشته راکسب کنند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دیدارهایش با کادرفنی و ملی پوشان اسکی، این گفت وگوها را بسیار مثبت خواند و گفت:در خاتمه این نشست های به نتایج خوبی دست یافتیم که یکی از آنها برنامه ریزی برای پیست اسکی شمشک است .

وی همچنین در حوزه قهرمانی نیز این نکته را مورد توجه قرار داد که برای حضور ورزشکاران مان در رویدادهای مهم ورزشی از جمله آسیایی، جهانی و المپیک ها باید پیست های تخصصی ویژه رشته اسکی و ورزش های زمستانی توسعه پیدا کند.

سجادی از حضور کنندگان ایران در المپیک زمستانی چین ابراز خرسندی کرد و گفت: امیدوارم ورزشکاران و کادرفنی حاضر از کشورمان بتوانند به تجربیات خوبی در بخش های مختلف فنی، برگزاری و میزبانی مسابقات دست پیدا کنند.

وی در خاتمه سخنانش گفت: امیدوارم با ایجاد زیرساخت های ورزش زمستانی و اسکی به صورت همگانی در ایران شاهد مشارکت بیشتر خانواده ها در این رشته ورزشی باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 1213

به "سجادی: توسعه زیرساخت های تخصصی اسکی باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: توسعه زیرساخت های تخصصی اسکی باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید