اخبار سیاسی

انتقاد مجدد انگلیس از مواضع اتحادیه اروپا در مذاکرات برگزیت

یک وزیر انگلیسی بار دیگر از اتحادیه اروپا خواسته است تا مواضع خود در مذاکرات برگزیت را تغییر دهد.

5 بهمن 1399

گزارش، نگاه ناتو به آینده روابط با ترکیه(بخش پایانی)

برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا فقط اولویتها و مسائل دو جانبه با ترکیه را در نظر می گیرند و به دنبال این هستند که حقوق قانونی ترکیه نادیده گرفته شود. یکی از انتظارات آنها این است که اتحادیه در برابر ترکیه موضع بگیرد و تحریم های خود را اعمال کند.

2 بهمن 1399

آذری جهرمی: اینترنت شبکه شاد رایگان است

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات گفت: اینترنت نه تنها گران نشده و نخواهد شد، بلکه در صورت رشد ترافیک در سال آینده ارزان تر هم خواهد شد.

30 دی 1399

فال روزانه سه شنبه 2 آبان 1396

فال روزانه سه شنبه 2 آبان 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

29 دی 1399

روز جهانی معلولین یک روز برای همه ، محمد شریعتمداری - وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی

روز جهانی معلولین بدرستی یک روز برای همه لقب گرفته است چرا که این یک وظیفه انسانی همگانی است که نسبت به مسائل، مسائل، مطالبات و ادای حقوق شهروندی افراد دارای معلولیت درک و حمایت بیشتر داشته باشند؛ آنانی که با وجود محدودیت های جسمی، پیغام آور امید به...

17 دی 1399

پشت پرده حزب حاکم چین

خانم کای شیا - استاد و محقق نظریه های سیاسی چینی که به کادر های رده بالای حزب کمونیست چین آموزش می داد، اما در نهایت به دلیل حمایت از آزادسازی در چین و انتقاد از شی جین پینگ در آگوست 2020 از حزب کمونیست اخراج شد و از سال 2019 در آمریکا حضور دارد و به مخالف دولت...

15 دی 1399

بازیگران به سریال از سرنوشت یاری کردند یا پولشویی؟

وقتی قصه های سریال از سرنوشت وارد ماجرای پولشویی و اتفاقات روز شد، مردم بیشتر دوست داشتند یا راهنمایی درستِ کارگردان و یا جاافتادن شخصیت ها نقش داشته است.

15 دی 1399

خبرنگاران تقویت کتابخانه های مساجد با روحیه مضاعف انقلابی محقق می گردد

تهران- خبرنگاران- معاون فرهنگی هنری ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور معتقد است که حفظ و تقویت شبکه کانون ها و کتابخانه های مساجد با روحیه مضاعف انقلابی محقق می گردد.

12 دی 1399

خبرنگاران نخست وزیر ارمنستان : با تصمیم مردم کناره گیری می کنم

تهران- خبرنگاران- نخست وزیر ارمنستان به دنبال گسترش فشار مخالفان و معترضان، شامگاه آدینه گفت که با تصمیم مردم آماده استعفا و کناره گیری هستم.

9 دی 1399

رئیس کارگروه خانواده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا منصوب شد

تهران (پانا) - فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در حکمی فریبا نظری پورکیایی را به سمت رئیس کارگروه خانواده این قرارگاه منصوب کرد.

9 دی 1399

دور جدید مذاکرات صلح لیبی در مراکش از امروز

وزارت خارجه مراکش از برگزاری دور جدید رایزنی های صلح لیبی میان هیئت های شورای عالی دولت لیبی و مجلس شرق این کشور طی امروز (دوشنبه) در شهر طنجه اطلاع داد.

8 دی 1399

زلال ترین آب کره زمین را در کجا می توان دید؟ ، معرفی 5 منطقه برای عاشقان غواصی

هفتاد و یک درصد از سیاره ما پوشیده از آب است، از اقیانوس ها گرفته تا دریاچه ها و از کوهستان گرفته تا دره ها. با گذشت زمان، نام و مرز آن تغییر کرده است تا منعکس کننده وقایع سیاسی، جغرافیایی و تاریخی باشد.

4 دی 1399

فشار حداکثری شامل اقدام نظامی علیه ایران نمی شود

تهران (پانا) - فرمانده تروریست های آمریکایی گفت که سیاست فشار حداکثری بر روی ایران، دربرگیرنده اقدام نظامی نیست.

30 آذر 1399

تعهدی در قبال استخدام نیروهای مدارس غیردولتی نداریم، سهمیه 28 هزار نفری در آزمون استخدامی امسال

وزیر آموزش و پرورش درباره شرایط نیروهای آموزشی شاغل در بخش غیردولتی که در استخدام دولت نبوده، اما توانمند هستند گفت: ما تعهدی در قبال استخدام نیروهای مدارس غیردولتی نداریم اما راه آن ها برای استخدام باز است و می توانند از طریق کنکور سراسری و یا آزمون...

28 آذر 1399

خلوصی آکار: نشست فنی هیئت های نظامی ترکیه و روسیه برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آناتولی، خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه امروز سه شنبه در نشستی با فرماندهان ارشد این کشور در خصوص ادامه مذاکرات با روسیه بر سر مسئله آتش بس در قره باغ گفت: نشست فنی هیئت های نظامی ترکیه و روسیه برگزار گردید؛ اما رایزنی...

26 آذر 1399

تداوم کارشکنی سفیر آمریکا در لبنان علیه حزب الله

به گزارش خبرنگاران، سفیر آمریکا در بیروت با طرح اتهاماتی واهی گفت که واشنگتن به فشار علیه حزب الله و جبران باسیل رئیس جریان ملی آزاد ادامه خواهد داد.

25 آذر 1399

علی&zwnjاف: مرکز مشترک روسی - ترکیه&zwnjای نظارت بر آتش&zwnjبس قره&zwnjباغ در آغدام افتتاح می&zwnjشود

رئیس‌جمهوری آذربایجان امروز،‌ شنبه خاطرنشان کرد، مرکز مشترک روسیه و ترکیه برای نظارت بر آتش‌بس در قره‌باغ در شهر آغدام جمهوری آذربایجان افتتاح خواهد شد.

24 آذر 1399

بازدید امیر سیاری از آموزش های میدانی دانشجویان دافوس

معاون هماهنگ کننده ارتش فرایند آموزش های میدانی دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در دوره آموزشی محورشناسی در منطقه منجیل را مورد ارزیابی قرار داد.

23 آذر 1399

تکذیب خبر استعفای وزیر دفاع آمریکا

سخنگوی پنتاگون، خبر استعفای وزیر دفاع آمریکا را تکذیب کرد.

21 آذر 1399

یک بیماری ناشناخته جان 140 نفر را در هند گرفت

مقام‌های هند می‌گویند که در حال تحقیق درباره مرگ مرموز 140 نفری هستند که در دو روز گذشته به بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده‌اند.

20 آذر 1399
تعداد: (145)