روستای کپورچال، زادگاه هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، کپورچال، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان بابل در استان مازندران ایران است. این روستا در دهستان فیضیه قرار گرفته است.

روستای کپورچال، زادگاه هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس

روستای کپورچال بابل، زادگاه کاپیتان با اخلاق و بی حاشیه تیم پرسپولیس تهران، هادی نوروزی که در اثر ایست قلبی در سن 30 سالگی در گذشت، از توابع بخش مرکزی شهرستان بابل در استان مازندران ایران است. این روستا در دهستان فیضیه قرار گرفته است و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1385، جمعیت آن 504 نفر (144خانوار) بوده است.

هیچ وقت هیچ یک از اهالی روستای کپورچال بابل فکرش را هم نمی کردند که روزی نام روستایشان این همه بر سر زبان ها بیفتد و مشهور شود. اما این اتفاق به بهای از دست دادن بازیکن ارزشمند و کاپیتان با اخلاق پرسپولیس تهران افتاد. به گزارش جماران به نقل از ایرنا، روستای کپورچال روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان بابل در استان مازندران است. روستایی که بازیکن بزرگی را تحویل فوتبال کشور داد و چه زود او را بازستاند.

شاید باورش سخت باشد اما هادی نوروزی در قبرستان روستای کپورچال هم در همسایگی زمین فوتبال خاکی روستا منزل خواهد گزید و خانه ابدی اش با زمین فوتبال روستا چند متر فاصله دارد. شاید فوتبال را از همین زمین شروع کرده باشد.

منبع: ستاره
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 82

به "روستای کپورچال، زادگاه هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روستای کپورچال، زادگاه هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید