عامل انتشار فیلم های کذب ویروس کرونا بازداشت شد

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، سردار ذوالقدری از دستگیری عامل انتشار فیلم ها و اخبار کذب در رابطه با متوفیان و مبتلایان ویروس کرونا در فضای مجازی اطلاع داد.

عامل انتشار فیلم های کذب ویروس کرونا بازداشت شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار کرد: کارشناسان پلیس امنیت عمومی تهران عظیم با همکاری مرکز رصد فضای مجازی این پلیس از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا به صورت دقیق و شبانه روزی اخبار منتشر شده در مورد این بیماری که در فضای مجازی فراوری و بازنشر می شد، زیر نظر داشتند.

وی با بیان اینکه انتشار مطالب در فضای مجازی مخاطبان فراوانی دارد و انتشار مطالب کذب، عموماً امنیت روانی جامعه را دچار چالش می نماید، توضیح داد: روز گذشته سی و یکم فروردین ماه در رصد های اطلاعاتی، مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پیروز شدند فرد شایعه پرداز که مطالب کذب را منتشر و یا بازنشر می کرد، شناسایی نمایند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه عامل انتشار مطالب کذب روز گذشته دستگیر شد، گفت: تعداد زیادی مطلب غیر قانونی وخلاف واقع نیز از سایت ها وکانال ها حذف شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی گردید، بیان نمود: امنیت جامعه در فضای حقیقی و مجازی خط قرمز پلیس است و هر فردی که به هر عنوان قصد تشویش اذهان عمومی واخلال در نظم عمومی را داشته باشد با برخورد قاطع پلیس روبرو خواهد شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در عین حال با قدردانی از همکاری مردم با پلیس، از آن ها خواست تا افراد محتکر و شایعه سازان فضای مجازی را به وسیله سامانه 110 به پلیس معرفی نمایند.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 161

به "عامل انتشار فیلم های کذب ویروس کرونا بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل انتشار فیلم های کذب ویروس کرونا بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید