مهدوی کیا در حال نوشتن برنامه تیم ملی امید

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، مهدی مهدوی کیا مربی با سابقه در زمینه پایه های فوتبال، برنامه امیدها را می نویسد و پس از آمدن به تهران قرارداد امضا می نماید.

مهدوی کیا در حال نوشتن برنامه تیم ملی امید

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین ، چندی قبل خبری از سوی فدراسیون منتشر شد که در آن از همکاری قطعی تیم ملی امید با مهدی مهدوی کیا حاکی بود اما به علت اینکه مهدوی کیا عضو آموزشگاه باشگاه هامبورگ آلمان بود و حضورش در ایران باید با مجوز این باشگاه صورت می گرفت اعلام رسمی سرمربی گری او به تاخیر افتاد.

عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال اعلام نمود که مهدوی کیا به طور مفصل با حسن کامرانی فر در ارتباط است. او بعلاوه پیش از ورود به تهران در حال نوشتن برنامه های تیم امید است تا از آبان ماه در بازی ها او را در قامت سرمربی امیدها بینیم.

بعلاوه فدراسیون برنامه بلند مدتی برای سر و سامان دادن به تیم امید دارد و سعی می نماید آن را در یک پروژه ده ساله اجرا کند. عزیزی خادم در کوشش است با بهره گرفتن از تجربیات مهدوی کیا و وحید هاشمیان که سال ها در فوتبال آلمان که همواره در بخش پایه ها پیشتاز بوده، تحول بزرگی در امیدها ایجاد کند.

حال تنها امضای قرارداد با مهدی مهدوی کیا مانده است که پس از ورود او به تهران به ثبت خواهد رسید. در این دوره علاوه بر فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک هم به امیدها یاری می نمایند تا طلسم چهل ساله عدم موفقیت این تیم شکسته گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1400 بروزرسانی: 25 مرداد 1400 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 962

به "مهدوی کیا در حال نوشتن برنامه تیم ملی امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدوی کیا در حال نوشتن برنامه تیم ملی امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید