هدف همتی از یادداشت نویسی در اینستاگرام

به گزارش پایگاه خبری شیرگاه نیوز، رئیس کل بانک مرکزی هدف از نوشته های خود در فضای مجازی را شفاف سازی در کارها و ارائه گزارش به مردم مطرح نمود.

هدف همتی از یادداشت نویسی در اینستاگرام

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی در صفحه شخصی خود خاطرنشان کرد: بارها از این صفحه سیاست و برنامه های بانک مرکزی را با شما در میان گذاشته ام. هدف اصلی از این نوشته ها، ارائه شفافیت در کارها بوده است.

من به خوبی می دانم که با شرح سیاست ها بسیاری از کارشناسان و اصحاب رسانه به نقد می پردازند و تجزیه و تحلیل می نمایند، این امر برای من و همکارانم همیشه مورد احترام بوده و از آنها استفاده نموده ام، اما در این میان دو نکته توسط بعضی از نوشته ها و مصاحبه ها نادیده گرفته می گردد؛ اول شرایطی که کشور به لحاظ مالی در آن واقع شده است.

در شرایط عادی بدیهی است که بسیاری از پیشنهاد ها و راهکارها قابل انجام است، ولی در اوضاع کنونی که اقتصاد تحت شدیدترین فشارها واقع شده است اندکی انصاف و مسؤولیت پذیری در تحلیل و سخن گفتن با توجه به عوامل مؤثر خارجی از کنترل می طلبد. دوم کارها و اقداماتی که بانک مرکزی در این دوره دو ساله انجام داده و می دهد، بخشی از این اقدامات در قالبی است که به اطلاع شما مردم عزیز رسیده و نتایج آنهم دیده می گردد، اما بخش مهمی از اقدامات خدمتگزاران شما مردم در بانک مرکزی مربوط به فعالیت هایی است که برای جلوگیری از سوءاستفاده واضعان فشار حداکثری، سخنی از آنها به میان نیاورده ام.

اگر نبود این بخش اقدامات و کوشش ها بسیاری از مسائل مالی امروز در ابعاد بسیار عظیم تری اقتصاد کشور را دچار عدم تعادل های جدی می کرد، اگرچه به هیچ عنوان منکر مسائل و رنج مردم شریف ایران نیستم. من و همکارانم علی رغم تمام سختی ها مصمم به کنترل تورم و دستیابی به پایداری بازارها و تأمین ارز برای ملزومات مردم به عنوان اولویت های اصلی هستیم. امیدوارم بعد از این که با سرافرازی از این شرایط بیرون آمدیم، مردم را در جریان اقدامات و سختی های راهی که آمده ایم قرار دهم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: shirgahnews.ir شناسه مطلب: 412

به "هدف همتی از یادداشت نویسی در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف همتی از یادداشت نویسی در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید